ПОБУДУЙТЕ СВІЙ СВІТ

GISFile - це безкоштовний сервіс для широкого кола ГЕО-просторових завдань, який надає користувачам можливість використовувати сервіс у якості ГЕО-просторової бази даних, файлового сховища і GPS навігації. Набір Rest API функцій дає можливість використовувати сервіс стороннім розробникам у власних ВЕБ-розробках.

Користувачі програм ГІС 6 та MapDraw 2 можуть відображати, створювати, змінювати і виконувати пошук інформації в звичному для користувачів інтерфейсі. Для всіх користувачів надається можливість відображення і редагування шарів безпосередньо в Веб-інтерфейсі. Користувачі можуть оперативно створювати групи, проекти, шари, підключатися до даних інших користувачів і ділитися своїми даними. Сервіс дозволяє виконувати спільне створення і редагування об'єктів, а також ділитися досвідом із співтовариством.


Cпробуйте безкоштовно

МОЖЛИВОСТІ СЕРВІСУ

Векторні об'єкти можна відобразити на будь-якій підложці OpenStreetMap, Google Map і інших. Векторним об'єктам можна задати колір, заливку, отримати інформацію про об'єкт. Тайловий шар - це і є підложка, яка представляє собою набір зображень.

На відміну від варіанту, коли Вам надається в посиланні вказати параметри відображення шарів, Веб-сервер надає можливість адміністратору задати ці параметри за замовчуванням. Користувачу достатньо лише вказати посилання з найменуванням проекту.

СПІВТОВАРИСТВО ГЕО-ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ОПЕРАТИВНЕ
СТВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ
РЕДАКТОР
ГЕО-ПРОСТОРОВИХ ДАНИХ
СПІЛЬНЕ
РЕДАГУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ
СХОВИЩЕ ЗОБРАЖЕНЬ
І ФАЙЛІВ
GPS НАВІГАЦІЯ
ЗА ОБ'ЄКТАМИ