GPS навігація з відео

Підключення GPS трекерів та імпорт даних GPS з відео

GPS трекінг

GISFile забезпечує можливість для підключення GPS трекерів за допомогою TCP і HTTP протоколів і імпорт даних. Сервер GPS ґрунтується на технології node.js. Дана технологія дозволяє більше мільйона відкритих сесій і динамічне відображення переміщення об'єктів в режимі реального часу на карті. GISFile використовує кешування GPS даних і відео для підвищення продуктивності. Для використання в зовнішніх веб-рішеннях і програмах користувачі можуть отримувати GPS дані через API функції.

✔підключення GPS трекерів за допомогою протоколів TCP і HTTP;
✔ імпорт відео з даними GPS;
✔ API для використання у зовнішніх веб-рішеннях і програмах.


Імпорт відео з даними GPS

Новітня можливість імпортувати дані GPS з відео. Імпортувати дані можна в CSV, GPX і KML форматах. Відео відображається разом з маршрутом руху машини або квадрокоптера. Алгоритм побудови мапи врожайності ґрунтується на даних отриманих при зборі врожаю за допомогою системи мапування врожайності. Дані про врожайність завантажуються в створений користувачем шар. Потім можна виконати просторовий аналіз по будь-якому обраному показнику онлайн.

✔ імпорт GPS даних в CSV, GPX і KML форматах;
✔ завантаження відео;
✔ побудова мап врожайності.


Спробуйте безкоштовно

GPS з відео

GISFile розробив можливість включати публічний режим відображення GPS маршрутів і підключати до них інших користувачів. При відображенні відеозйомки разом з GPS маршрутом додано перемотування відео як в плеєрі, так і на карті та графіці. Система дозволяє виконувати онлайн спостереження за об'єктами, візуальну аналітику, розрахунок пробігу та витрат бензину.

✔ включити публічний або приватний режим показу GPS маршрутів;
✔ перемотування відео в плеєрі і на карті;
✔ онлайн спостереження за об'єктами.


Створити трек

GISFile допоможе створити трек на Вашій власній мапі. Для цього достатньо створити шар, відкрити редактор мап і створити трек. Потім Ви можете встановити правила доступу до шару і опублікувати його в Інтернеті за допомогою конструктора мап. Для отримання додаткової інформації відкрийте сторінку Допомога для користувачів.

✔ створити трек на мапі;
✔ аналітика треку;
✔ обмін і публікація треків.


Зворотній зв'язок

Ваша думка дуже важлива для нас. Ознайомившись з нашими рішеннями, надсилайте, будь ласка, Ваші відгуки та пропозиції Контакти.