Базові карти по вмісту діляться на кілька типів: стандартне уявлення дорожньої карти (Road, StreetMap), карта з супутникових знімків (Satellite, Aerial), поєднання звичайної та супутникової карти (Hybrid). Для вибору базового шару наведіть курсор мишки на іконку в правому верхньому кутку карти із зображенням шарів. Після відображення списку виберіть необхідний базовий шар клікнувши на його назві. Вам будуть доступні наступні базові шари:
OpenStreetMap;
Google Road, Google Satellite, Google Hybrid;
Bing Road, Bing Aerial.
Додаткові шари геопросторової інформації допоможуть провести більш детальний візуальний аналіз території, отримавши доступ до таких даних:
Кадастр - шар геопросторової інформації, що містить дані про земельні ділянки з можливістю отримання інформації при натисканні мишкою на ділянці;
Рельєф - шар геопросторової інформації, що містить дані з рельєфом місцевості перетином 5 метрів, а також розроблена можливість отримання значення висоти для будь-якої точки по координатах на основі даних SRTM (Shuttle radar topographic mission). Шар "Рельєф" тимчасово відображається в масштабах від 10 до 14;
Ґрунти - шар геопросторової інформації, що містить дані про тип ґрунтів на даній території;
Геопункти - шар геопросторової інформації, що містить дані про розташування геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі України;
Файли - шар геопросторової інформації, що містить дані завантажені користувачем під час поточного сеансу. Служить для управління відображенням даних із завантажених файлів.
Wiki Map - шар геопросторової інформації, що містить дані, які завантажуються з географічної онлайнової енциклопедії Wikimapia.
Відобразивши один з перерахованих вище інтерактивних шарів, Ви можете клікнути лівою кнопкою для отримання більш детальної інформації. Для кадастрової карти - кадастровий номер, тип власності, цільове призначення, площа земельної ділянки. Для карти рельєфу - значення довготи і широти в системі координат WGS84, висота щодо рівня моря. Для карти ґрунтів - шифр і тип ґрунтів. Для шару Wiki Map - інформацію про об'єкт з географічної онлайнової енциклопедії Wikimapia. Для закриття інформаційного повідомлення клікніть по хрестику в правому верхньому куті.
Після налаштування відображення карти Ви можете скористатися функцією пошуку об'єктів або місць на карті використовуючи різні служби:
Кадастрова карта - пошук місця розташування земельної ділянки за її номером;
Google - пошук об'єктів або місць в базі даних Google Maps;
OpenStreetMap - пошук об'єктів або місць в базі даних OpenStreetMap;
IP - пошук місця розташування вузла комп'ютерної мережі за його мережевою адресою.
Для виконання пошуку, виберіть службу та впишіть пошуковий запит в поле праворуч. Під час введення система автоматично виведе відповідні варіанти під Ваш запит. Клацніть лівою кнопкою мишки по тому, який підходить Вам і система позначить це місце на карті маркером. Для того, щоб приховати запропоновані варіанти, клікніть по хрестику в правому верхньому куті пошукової панелі.
Вимірювання площі і відстані на карті здійснюється за допомогою інструмента "Лінійка". Для активації інструменту, клікніть лівою кнопкою мишки по іконці із зображенням лінійки в лівому верхньому кутку карти.
Для вимірювання відстані, клікніть лівою кнопкою мишки по точці звідки Ви хочете почати вимірювання. Потім клацніть по іншій - для відображення відстані між ними.
Для вимірювання периметра і площі земельної ділянки або іншого об'єкта, виберіть лівою кнопкою мишки кутові точки ділянки так, щоб лінії, що з'єднують їх, не перетиналися. Після того, як Ви виберете три точки, система буде автоматично розраховувати площу для фігури, утвореної зазначеними точками. Завершіть вибір точок для отримання точного значення площі. Значення периметра і площі будуть відображатися в полі поруч із курсором.
Для видалення останньої зазначеної точки, клікніть по кнопці "Видалити останню точку" в полі біля іконки інструменту "Лінійка". Для скасування вимірювань клікніть по кнопці "Скасувати".
Для візуальної перевірки накладення обмінних файлів кадастрової інформації розроблена можливість завантаження і відображення даних з обмінних файлів у форматах XML і IN4, а також інших типів файлів із просторовими даними KMZ, KML, GeoJSON, GPX, CSV.
Для завантаження файлів натисніть лівою кнопкою мишки по іконці "Завантажити файл" із зображенням файлової папки в лівій частині екрану, після чого виберіть файл для завантаження. В Google Chrome та Mozilla Firefox включений режим вибору й відображення групи файлів. Для відображення завантажених даних повинен бути обраний додатковий шар "Файли" (обраний за замовчуванням). Перевірити це можна клікнувши лівою кнопкою миші по іконці з зображенням шарів у правому верхньому куті.
Для обмінних файлів IN4, XML відображаються квартали, ділянки, угіддя і напрямки суміжностей. При натисканні на полігон відображаються всі дескриптори, що описують блок інформації.