Точне землеробство

Збір растрових і векторних даних для мапування та аналізу

Збір даних

GISFile дозволяє завантажувати об'єкти, зображення з дронів і супутників, надає можливості для вирішення просторових задач сільськогосподарським підприємствам, точне землеробство і моніторинг посіву. Сільськогосподарські компанії отримують можливість використовувати сервіс для збору растрових і векторних даних для створення мап врожайності та просторового аналізу. Разом з урожайністю користувачі можуть відображати рельєф місцевості, хімічний склад ґрунтів та інші дані.

✔ завантаження і відображення зображень з високим дозволом;
✔ імпорт даних земельних ділянок, мапи врожайності, рельєфу, хімічних характеристик;
✔ редагування за допомогою Веб і зовнішніх рішень;
✔ установка прав доступу до мап.


Мапи врожайності

Спеціально для сільськогосподарських компаній розроблений алгоритм побудови мап врожайності на підставі даних отриманих при зборі врожаю за допомогою системи мапування врожайності. Дані про врожайність завантажуються в створений користувачем шар, після чого можна виконати просторовий аналіз по будь-якому обраному показнику онлайн. При відображенні користувачеві надається можливість вибрати колірну схему і міняти максимальне значення для відображення мапи з різними видами культур і показників. Сільськогосподарським компаніям надається можливість використовувати сервіс для збору растрової та векторної інформації по різним рокам з відображенням і аналізом безпосередньо на корпоративному сайті.

✔ імпорт даних, отриманих під час збору врожаю;
✔ створення мап врожайності за обраними параметрами;
✔ вибір колірної схеми і максимального значення врожайності;
✔ надання доступу і публікація мап.


Спробуйте безкоштовно

GPS трекінг з відео

GISFile забезпечує можливість для підключення GPS трекерів за допомогою TCP і HTTP протоколів, імпортувати дані можна в CSV, GPX і KML форматах. Новітня можливість імпортувати дані GPS з відео. Відео відображається разом з маршрутом руху машини або квадрокоптера. Дані GPS отримують через API для використання у зовнішніх веб-рішення та програмах.

✔ підключення GPS трекерів за допомогою протоколів TCP і HTTP;
✔ завантаження даних в CSV, GPX і KML форматах;
✔ імпорт відео з даними GPS;
✔ автоматичний аналіз просторових даних і відео.


ГІС сервер

Команда GISFile виконує розробку ГІС серверів для корпоративних клієнтів і створює унікальні рішення на базі GISFile. Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати просторові завдання і допомагаємо інтегрувати мапи у веб-сторінки і програми.

✔ корпоративний ГІС сервер;
✔ створити унікальні рішення на базі GISFile;
✔ інтегрувати мапи у веб-сторінки і програми;
✔ вирішити просторові завдання.


Зворотній зв'язок

Ваша думка дуже важлива для нас. Ознайомившись з нашими рішеннями, надсилайте, будь ласка, Ваші відгуки та пропозиції Контакти.