Мапа для ВЕБ-рішень

Намалювати мапу, знайти професіоналів для створення мапи

Картографічний сервіс

GISFile є картографічним сервісом, який надає користувачам можливість швидко створювати свої власні мапи, заповнювати і обмінюватися шарами мап з іншими користувачами. Сервіс дозволяє імпортувати дані, створювати і оновлювати об'єкти за допомогою Web-редактора. GISFile має REST API і Java Script API для відображення мапи, пошуку просторової інформації, редагування об'єктів та отримання об'єктів у GeoJSON, JSON, Kml і CSV форматах.

Сервіс дозволяє автоматично використовувати тайли растрових шарів і генерувати тайли векторних шарів для відображення їх на мапі у веб-сторінках або програмах.

Клієнти можуть використовувати алгоритми для побудови теплових карт і карт врожайності. Можна виконати просторовий аналіз будь-якої обраної області шару. Сервіс надає можливість збору растрових і векторних даних, а також публікувати мапи на сайті.

✔ швидко створювати та публікувати мапи;
✔ підтримувати растрові і векторні шари;
✔ REST API та Java Script API.


Швидке створення

Сервіс надає можливість швидко створювати мапи, шукати готові мапи, створені іншими користувачами, налаштувати публічний і приватний доступ до своїх даних, а також відображати і редагувати мапи за допомогою Веб-редактора.

GISFile підтримує векторні і растрові шари. Імпорт просторових даних у векторний шар в SHP, KML, CSV форматах. Створення растрових шарів із закоординованними зображеннями в TIF, JPG, SID форматах. Сервіс автоматично формує тайли шарів і мап для відображення у веб-рішеннях і програмах.

Веб-редактор має інструменти для розрахунку відстаней, периметра, площі фігури і відображення розташування на карті. Розроблена можливість виділення, зміщення групи об'єктів, а також прив'язки до точок і ліній при створенні і редагуванні об'єктів.

✔ шари для мапи;
✔ імпорт просторових даних;
✔ редактор мап.


Спробуйте безкоштовно

Легка публікація

Використання мап у зовнішніх веб-рішеннях і програмах стає ще простішим за допомогою розробленої JavaScript API. Опис функцій є на сторінці JavaScript API. Створіть мапу з маркером або шар в кілька кліків, використовуючи конструктор мап. JavaScript API дозволяє відображати мапу на веб-рішенні, додавши тільки один рядок коду.

Дизайнер дозволяє швидко створити мітку на мапі з вказаним типом іконки і користувальницьким текстом, який буде відображатися при натисканні на іконку і отримати код JavaScript мапи без збереження коду на GISFile.

Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати просторові завдання та інтегрувати мапи у веб-сторінки і програми. Дизайнер мап і API для всіх зареєстрованих користувачів безкоштовний.

✔ публікація мап;
✔ інтеграція з GISFile;
✔ REST API та JavaScript API;
✔ дизайнер мап.


Публічна карта

Сервіс GISFile надає доступ до публічної карти для відображення та пошуку об'єктів використовуючи різні базові шари (OpenStreetMap, Google Maps, Yandex Maps, Bing Maps). Крім базових шарів на публічній карті можуть бути відображені додаткові шари (рельєф, ґрунти, кадастр, геопункти, файли, Wiki Map).

Ви можете завантажити і відобразити дані з обмінних файлів для візуальної перевірки. Використовуйте інструмент "Лінійка" для виконання вимірювання відстаней та площі.

Скориставшись публічної картою Ви можете визначити своє місце розташування на карті і прокласти маршрут з одного пункту в інший з можливістю додавання проміжних пунктів.

✔ кадастрова карта, рельєф, грунти, геопункти;
✔ візуальна перевірка обмінних файлів XML та IN4;
✔ пошук об'єктів на карті за адресою, кадастровим номером та IP;
✔ вимірювання відстані та площі на карті;
✔ визначити своє місце розташування та прокласти маршрут;
✔ відображення файлів GPX, KMZ, KML, GeoJSON, CSV


Публічна карт Інструкції

Знайти професіоналів

Користувачі можуть знайти професіоналів для створення мап за допомогою GISFile. Робота і кар'єра доступні на GISFile. Будь-який бажаючий може подати інформацію про роботу, вказати терміни, тип, вартість оплати і вибрати виконавця. Всі вакансії, пов'язані з ГІС, картографією, геодезією, оцифруванням і веб-розробкою. Клієнти можуть знайти професіоналів в області ГІС.

Виконавці можуть побудувати кар'єру, пропонуючи себе або компанію. Користувачі мають доступ до списку всіх вакансій, робочих місць та їх пропозицій для виконання цих робіт.

Крім того, автори просторової інформації мають можливість відображати інформацію про вартість і термін використання мап.

✔ продаж і оренда мапи;
✔ знайти розробників;
✔ професійне зростання.


Зворотній зв'язок

Ваша думка дуже важлива для нас. Ознайомившись з нашими рішеннями, надсилайте, будь ласка, Ваші відгуки та пропозиції

Контакти