Оперативне створення, обмін і публікація карт

МИ ДОПОМАГАЄМО ВИРІШИТИ ПРОСТОРОВІ ЗАВДАННЯ

Використовують і довіряють
Відкритий код

GPS навігація з відео

GISFile дозволяє підключення GPS трекерів за допомогою TCP і HTTP протоколів і імпорт даних в CSV, GPX і KML форматах.

Можливість імпорту відео з GPS даними. Відео відображається разом з маршрутом руху машини або дронів. За допомогою API функцій GPS дані можна використовувати в зовнішніх ВЕБ-рішеннях і програмах.

Публічний і приватний режим відображення GPS маршрутів. GISFile допомагає створити і відобразити трек на Вашій карті.

Алгоритм побудови карт врожайності на основі даних отриманих при зборі врожаю за допомогою системи картування врожайності.

Карти для ВЕБ-рішень

GISFile - це картографічний сервіс, який надає можливість швидко створювати карти, спільно редагувати і обмінюватися шарами карт з іншими користувачами. Сервіс дозволяє імпортувати дані, створювати і оновлювати об'єкти за допомогою Web-редактора. Користувачі можуть швидко публікувати карти за допомогою конструктора карт.

GISFile має REST API і Java Script API для відображення карти, пошуку просторової інформації, редагування об'єктів та отримання інформації про об'єкти.

Користувачі можуть знайти професіоналів для створення карт за допомогою GISFile.

Точне землеробство

Сільськогосподарські компанії отримують можливість використовувати сервіс для збору растрових і векторних даних.

Будувати карти врожайності на основі даних отриманих за допомогою системи картування врожайності. Користувачі можуть відображати рельєф, хімічний склад ґрунту та інші дані на карті.

Ми допомагаємо вирішувати просторові завдання. Інтегруємо карти у веб-сторінки і програми. Використання дизайнера карт і API для всіх зареєстрованих користувачів безкоштовне.

Команда GISFile виконує розробку ГІС серверів для корпоративних клієнтів і створює унікальні рішення.