08-05-2024 11:40:22 AM Калькулятор врожайності

Розширено інформацію про ґрунти, рельєф та погодні умови, які доступні через API запит за кадастровим номером. Наразі можна отримати такий перелік показників: назва ґрунту, опади за сезон, сума активних температур за сезон, рівень кислотність, вміст гумусу, перепад висот, якість ґрунтів, агрохімічні показники NPK, ступінь еродованості ґрунтів, фільтрація ґрунтів. Розроблено калькулятор природньої та потенційної врожайності для базових культур, з можливістю перевірити економічну доцільність використання добрив для підвищення врожайності.

26-04-2024 10:31:11 AM Властивості об'єктів

Додано редагування параметрів відображення шару та обраних об'єктів безпосередньо у вікні редагування шару. Тепер корегувати відображення можна не тільки в проекті карти, а й у шарі. У вікні редагування шару можна змінити параметри лінії, заливку полігону та іконку маркера. Такий підхід спрощує підготовку мапи з різними стилями об'єктів.

12-01-2024 4:02:42 AM Відкриття реєстрації

З метою подальшого розвитку та підтримки проекту GISFile, вводиться реєстраційний збір за використання базових можливостей ресурсу. Це нововведення не стосується користувачів, які оплачували тарифні плани раніше. Дякуємо за співпрацю!

01-12-2023 3:59:59 AM Додано шар ґрунтів

Додано шар ґрунтів: при натисканні на мапі відкривається вікно з назвою ґрунту і показником рівня врожайності. Також доступна додаткова послуга з побудови розвернутого звіту за кадастровим номером, який включає інформацію щодо вмісту гумусу, кислотності, опадів, активних температур, рельєфу та індексів вегетації за останні 5 років. У перспективі, наявні дані можуть бути використані для розрахунку природньої та потенційної врожайності для базових культур.

10-01-2022 5:24:48 AM Оновлення тарифних планів

Збільшено максимальну кількість об'єктів та запитів на пошук земельних ділянок за кадастровим номером і координатами. У тарифних планах PREMIUM та ENTERPRISE додана можливість отримати інформацію про права власності, іпотеку, обмеження та договори оренди.

07-12-2021 4:17:08 AM Моніторинг земельних ділянок

Розроблено механізм моніторингу земельних ділянок на GISFile. Отримання інформації здійснюється за кадастровим номером ділянки. Звіт включає дані про права власності, іпотеку, обмеження та договори оренди. Перехід у вікно отримання інформації буде доступним при натисканні на земельну ділянку або пошуку за кадастровим номером.

15-07-2021 5:43:20 AM Пошук земельних ділянок за координатами

Отримання кадастрової інформації про земельну ділянку знову доступно при натисканні на картах GISFile. Пошук земельних ділянок за координатами також включений через API-запити.

10-06-2021 4:05:23 AM 20 000 користувачів на GISFile

В системі GISFile зареєстровано понад 20 000 користувачів. Сервери проекту перенесені в Німецький Дата-центр. Нові потужності дозволяють прискорити процес відображення і обробки інформації.

15-12-2020 11:46:36 AM Редактор геометрії земельних ділянок

Відображення на Вашій інтерактивній карті групи земельних ділянок або отримання geojson-масиву з координатами вузлових точок тепер також доступно за допомогою POST-запитів, які містять список кадастрових номерів. Користувачі у тарифному плані ENTERPRISE також мають можливість редагування геометрії земельних ділянок.

07-12-2020 1:50:50 AM Розширено список REST API команд

Розширено список REST API команд для отримання рисунків і координат земельних ділянок по кадастровому номеру в тарифному плані ENTERPRISE. Додана інтелектуальна система розпізнавання зображень для отримання вузлових точок ділянок. Через API-запити можна отримати зображення ділянки із суміжниками (png, jpg), меж ділянки для відображення на карті та у вигляді png-іконки для списку. Для рисунків доступний json-файл з координатами зображення. Також можна завантажити два варіанти geojson-файлу: з координатами ділянки у вигляді безлічі точок і вузловими точками. Точність обчислення вузлових точок становить 1-3 метри. Демонстрація роботи алгоритму додана на карті при пошуку по кадастровому номеру.