20-05-2017 10:39:10 GISTECH·UA 2017 - VII Міжнародна конференція

На форумі GISTECH.UA-2017 були продемонстровані основні можливості GISFile як соціального картографічного сервісу для створення, обміну та публікації карт. Така можливість була надана компанією ТВІС, яка сьомий рік поспіль організовує міжнародний бізнес-форум «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (GISTECH.UA). Форум GISTECH.UA-2017 — це місце, де збираються досвідчені користувачі даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, представники державних служб в сфері безпеки, містобудівної, земельної, космічної та військової галузей, представники землевпорядних, нафтогазових, картографічних та екологічних організацій, а також інші фахівці, які використовують у своїй професійній роботі геопросторову інформацію.

06-04-2017 12:34:45 Зображення та посилання в popup вікнах

Розроблено підтримку зображень і посилань в popup вікні, яке відображається при натисканні на об'єктах. Для цього в шарі доданий вид полів "Image" (посилання на зображення). Також є вид поля "Url", який буде використовуватися для переходу на нову сторінку при натисканні на зображенні. При наявності в шарі тільки поля "Url" буде відображатися кнопка з вказаним посиланням. Для збільшення продуктивності рекомендуємо використовувати посилання на зображення, завантажені на http://gisfile.com/files.htm

30-03-2017 10:12:27 Виділення ділянок за датою закінчення оренди

В параметрах відображення додана підтримка дат і днів. Це дозволяє розфарбовувати полігони для проміжків дат або днів. Кількість днів розраховується автоматично відносно поточної дати. Наприклад, такий механізм відображення буде корисний для виділення ділянок з датою закінчення оренди. Для використання цього алгоритму необхідна наявність в шарі поля з видом "date". При виборі цього поля у вікні "Параметри відображення" будуть відображені параметри "Формат відображення" (дата або дні) і "Формат дати" (маска дати). Маска дати може бути незаповнена (за замовчуванням dd.mm.yyyy) або можна її вказати вручну використовуючи dd (день), mm (місяць), yyyy (рік) і роздільники ".", "-", "/".

10-03-2017 11:31:45 Конференція до Дня Землевпорядника України

11 березня 2017 року запрошуємо відвідати Конференцію до Дня Землевпорядника України. Серед учасників конференції за підтримки Асоціації «Земельна спілка України» та Компанії ШЕЛС буде проводитися розіграш абонементів для використання сервісу GISFile. Присутні зможуть ознайомитися з можливостями GISFile і отримати консультації по створенню інтерактивних карт і геопорталів.

22-02-2017 11:03:09 Участь GISFile в ГІС-ФОРУМІ 2017

З 22 по 24 лютого 2017 року в Харкові пройшов ГІС-ФОРУМ, учасником і партнером якого став і проект GISFile.

21-12-2016 16:33:43 Векторні тайли

GISFile надає можливість використання векторних тайлів, що працюють за принципом завантаження частин карти (плитки). Використання цього методу виправдане при відображенні карт з великою кількістю об'єктів, а також для відображення скопійованого кешу векторних тайлів у форматах (json, zip, kml, kmz). Нами розроблено декілька бібліотек JavaScript API, які підключені у вікнах відображення шарів і карт, а також можуть бути використані для Ваших розробок.gisfile.box.js - бібліотека L.GisFileBox для відображення проекту карти у форматі zip (json)gisfile.json.js - бібліотека L.GisFileJson для відображення шару у форматах json, zip (json)gisfile.kml.js - бібліотека L.GisFileKml для відображення шару у форматах kml, kmzВсі бібліотеки доступні для безкоштовного використання під BSD ліцензією.

07-12-2016 11:12:08 Друк звітних форм

Розроблена можливість створення шаблонів і друк звітних форм онлайн. Досить вибрати у вікні шару або проекту карти об'єкт і у вікні з параметрами, що відкриється, натиснути "Друк". Після цього відкривається список завантажених Вами шаблонів звітних форм, там ж таки можна створити новий шаблон, завантажити існуючий, змінити і роздрукувати документ. Всі параметри вибраного об'єкта, а також об'єктів під ним доступні в шаблоні звітних форм і можна використовувати спільно зі змінними і формулами.

09-11-2016 17:08:21 ІНТЕРАГРО - 2016

8-11 листопада 2016 року у Києві відбулася Міжнародна виставка сільскогосподарської техніки та обладнання “ІНТЕРАГРО - 2016”. На виставці були представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія. В рамках виставки пройшло ряд ділових заходів, тематика яких формувалась у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі.

04-11-2016 11:22:37 Карта зі звітом з 1С

Наші клієнти попросили створити інструмент для формування карти на основі існуючого шару з геометрією та електронної таблиці XLS, що формується із зовнішньої програми 1С. В результаті вийшов універсальний інструмент для формування карти з використанням зовнішніх даних (Приклад). Формування карти виконується з вікна з інформацією про шар, наприклад Шар odpai. Завантажена таблиця зберігається в списку файлів Файли та може бути використана для відображення карти пізніше. Сторінка формування карти містить вибір поля для порівняння в шарі, сторінку в таблиці та колонку з таблиці. Після натискання кнопки "Оновити", відображаються знайдені об'єкти, параметри відображення та можливість роздрукувати карту.

24-10-2016 16:23:38 Інтеграція з базами даних

Спеціально для тих, хто хоче відображати дані з власної бази даних, без необхідності дублювання в хмарне рішення, розроблений шар "SQL таблиця". Завдяки цій можливості можна підключити шар, що знаходиться у Вашій базі даних до сервісу GISFile і отримати можливість формування карт і API доступ аналогічний стандартним шарам GISFile. Таким чином, не потрібно синхронізувати дані або розгортати картографічний сервер, GISFile забезпечить публікацію Ваших даних в Веб-рішення і додатки. Список полів і зв'язку баз даних описуються користувачем в SQL запиті. Зараз підтримується база даних PostGIS (PostgreSQL), також буде додано MySQL та MS SQL Server.