09-02-2018 16:52:22 Ми відкрили новий офіс у Києві

Шановні клієнти та партнери!Ми раді поділитися з Вами гарною новиною, 1 лютого 2018 року було відкрито новий офіс в м. Київ за адресою вул. Голосіївська, 17.Офіс знаходиться в БЦ Моріон в п'яти хвилинах ходьби від м. Голосіївська.У нашому офісі Ви завжди можете отримати професійну консультацію, цікаві умови співпраці і ознайомитися з новітніми розробками в області картографії.Вам точно до нас, якщо потрібно:- збільшити оперативність створення карт;- розробити ГІС рішення (геопортал);- забезпечити надійність захисту і доступність даних;- управляти колективним наповненням і використанням гео-просторових шарів;- стежити за об'єктами, а також аналізувати GPS дані з відео;- об'єднати користувачів в співтовариство для комунікації між ними;- завантажити закоординовані космознімки, карти і плани;- імпортувати існуючу гео-просторову інформацію;- і багато іншого.

05-01-2018 12:08:29 Зниження тарифних планів

Приємні новини на початку 2018 року для користувачів сервісу GISFile. Ми знизили розцінки на тарифні плани Професіонал і Преміум, а також додали знижку при річній оплаті тарифного плану.

30-10-2017 13:50:19 Геодезичні пункти

Для полегшення перетворення між системами координат СК 63 / СК 42 та МСК 2000 / УСК 2000 на GISFile.com доданий список "Геодезичні пункти", де користувачі можуть ввести вручну або імпортувати з xls координати пунктів. Крім того, користувачі можуть надавати доступ до них для друзів або зробити публічними для всіх користувачів GISFile. У новій версії ГІС 6.2.0.1 додана можливість використовувати координати і алгоритм перетворення, розроблений на GISFile. Для коректного перетворення, як і раніше, потрібно не менше 3-х пунктів в радіусі до 20 кілометрів, але використовується оновлений алгоритм обчислення координат. Пізніше буде додана можливість перетворення обмінних файлів безпосередньо на GISFile.com, а також розробляється можливість перетворення координат за допомогою System Solutions без необхідності заповнення координат пунктів.

04-08-2017 11:59:39 Продаж сільськогосподарських земельних ділянок

У серпні Компанією ШЕЛС, спільно з Земельною спілкою України, запущений новий Веб-сайт з продажу/оренди будь-яких земельних ділянок. Це безкоштовний ресурс, який містить спрощений механізм реєстрації та публікації оголошень. Для формування оголошення достатньо вказати на карті свою ділянку або ввести кадастровий номер. Тим, у кого ще немає кадастрового номеру, Земельна спілка України надає консультації та допомагає в оформленні документів.

17-07-2017 11:37:08 Зображення на карті

Для підключення закоординованних зображень (png і jpg) до 10Mb доданий новий вид шару "Зображення" (Вид об'єктів "Тайли", Вид тайлів "Зображення"). Такий механізм дозволяє відображати зображення на карті відразу після завантаження без необхідності побудови тайлів. Зверніть увагу, що разом з png, jpg файлами необхідно завантажувати і pngw, jpgw або wld файли, в яких містяться параметри прив'язки зображення в системі координат WGS 84.

20-05-2017 10:39:10 GISTECH·UA 2017 - VII Міжнародна конференція

На форумі GISTECH.UA-2017 були продемонстровані основні можливості GISFile як соціального картографічного сервісу для створення, обміну та публікації карт. Така можливість була надана компанією ТВІС, яка сьомий рік поспіль організовує міжнародний бізнес-форум «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (GISTECH.UA). Форум GISTECH.UA-2017 — це місце, де збираються досвідчені користувачі даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, представники державних служб в сфері безпеки, містобудівної, земельної, космічної та військової галузей, представники землевпорядних, нафтогазових, картографічних та екологічних організацій, а також інші фахівці, які використовують у своїй професійній роботі геопросторову інформацію.

06-04-2017 12:34:45 Зображення та посилання в popup вікнах

Розроблено підтримку зображень і посилань в popup вікні, яке відображається при натисканні на об'єктах. Для цього в шарі доданий вид полів "Image" (посилання на зображення). Також є вид поля "Url", який буде використовуватися для переходу на нову сторінку при натисканні на зображенні. При наявності в шарі тільки поля "Url" буде відображатися кнопка з вказаним посиланням. Для збільшення продуктивності рекомендуємо використовувати посилання на зображення, завантажені на http://gisfile.com/files.htm

30-03-2017 10:12:27 Виділення ділянок за датою закінчення оренди

В параметрах відображення додана підтримка дат і днів. Це дозволяє розфарбовувати полігони для проміжків дат або днів. Кількість днів розраховується автоматично відносно поточної дати. Наприклад, такий механізм відображення буде корисний для виділення ділянок з датою закінчення оренди. Для використання цього алгоритму необхідна наявність в шарі поля з видом "date". При виборі цього поля у вікні "Параметри відображення" будуть відображені параметри "Формат відображення" (дата або дні) і "Формат дати" (маска дати). Маска дати може бути незаповнена (за замовчуванням dd.mm.yyyy) або можна її вказати вручну використовуючи dd (день), mm (місяць), yyyy (рік) і роздільники ".", "-", "/".

10-03-2017 11:31:45 Конференція до Дня Землевпорядника України

11 березня 2017 року запрошуємо відвідати Конференцію до Дня Землевпорядника України. Серед учасників конференції за підтримки Асоціації «Земельна спілка України» та Компанії ШЕЛС буде проводитися розіграш абонементів для використання сервісу GISFile. Присутні зможуть ознайомитися з можливостями GISFile і отримати консультації по створенню інтерактивних карт і геопорталів.

01-03-2017 11:03:52 Сільськогосподарські землі для бізнесу

Компанією ШЕЛС, спільно з Земельною спілкою України, розроблений Веб-сайт з продажу сільськогосподарських земель для бізнесу. Ресурс дозволяє розміщувати оголошення про продаж і купівлю як поодиноких земельних ділянок, так і масивів сільськогосподарських земель. Земельна спілка України сприяє в супроводі, консультаціях та оформленні документів.