31-05-2019 12:40:21 PM Геоінформаційна система "Відкритий доступ"

Компанія ШЕЛС розробила геоінформаційну систему із інтерактивними мапами: "Водні ресурси", "Атмосферне повітря" та "ЕкоФінанси" на замовлення громадської організації «Фундація «Відкрите суспільство» для проекту «Відкритий доступ». Система дозволяє виконувати моніторинг довкілля та проводити антикорупційні розслідування. Розроблене рішення може бути інтегроване в майбутню загальнодержавну автоматизовану систему “Відкрите довкілля”.

24-04-2019 3:31:41 PM System Solutions REST API

Командою GISFile розроблений System Solutions REST API для стеження за технікою з RTK сигналом і отримання маршрутів переміщення.

05-03-2019 2:17:13 PM Програма ГІС 6 Агро

Компанією ШЕЛС розроблена версія ГІС 6 Агро для управління земельним банком фермерів і агрокомпаній. Програма надає функціонал для ведення обліку земельних ділянок, сівозмін полів, усіх видів власності і користування земельними ділянками, дає можливість стежити за термінами дії договорів оренди та обмінюватися інформацією із зовнішніми рішеннями. Розширені аналітичні та пошукові інструменти дозволяють швидко знайти ділянку, проаналізувати інформацію і роздрукувати звіти. Інтегрований картографічний модуль MapDraw 2 надає можливість відображати шари: земельні ділянки, поля, сівозміна, внутрішньогосподарський устрій, ґрунтова характеристика, оренда і т.д. Крім того, модуль дозволяє завантажувати знімки з публічних картографічних серверів, таких як: Публічна Кадастрова Карта України, Google Map та інші. Присутня можливість налаштовувати відображення земельних ділянок за різними параметрами, наприклад, в залежності від кількості днів до закінчення оренди. Інтегрований модуль FastReport дозволяє створювати шаблони для формування звітів будь-якої складності та змісту.

15-02-2019 3:55:19 PM Карта України

Команда GISFILE та MAPGEOSYSTEM побудували стилізовану карту України. Для побудови карти використовувалися векторні шари надані компанією MAPGEOSYSTEM. Створена карта доступна для використання на сайті gisfile.com

18-10-2018 3:51:46 PM Робота на GISFile.com

Запрошуємо до співпраці! Всім, хто займається ГІС-технологіями або виконує розробку інтерактивних карт, буде корисний майданчик GISFile, призначений для оперативного пошуку виконавців. Список завдань постійно поповнюється. Можливо, когось із Вас зацікавлять подібні роботи. Обравши замовлення, Ви можете запропонувати себе в якості виконавця робіт.

17-09-2018 10:06:03 AM Координування зображень

В редакторі шарів розроблена можливість завантаження та координування(прив’язки) планшетів(зображень) в форматах jpeg, png та svg розміром до 50Мб. Підтримується можливість завантаження декількох планшетів, зміщення, поворот, вимірювання масштабу зображення, імпорт і експорт в geojson формат. Присутня можливість зміни прозорості, переміщення зображення вище або нижче інших шарів. Такі можливості дозволять виконувати швидку векторизацію/оцифрування невеликих зображень.

22-08-2018 4:55:56 PM 10 тисяч користувачів

Кількість користувачів системи GISFile перевищила позначку 10 тисяч. В цьому році публічна карта доповнена новими картами. Проводиться робота над локалізацією шарів на загальній карті, у зв'язку з цим користувачеві надана можливість вибору країни.

01-08-2018 6:18:01 PM Знайти виконавця робіт

Для всіх користувачів GISFile.com пропонуємо використовувати оновлений розділ "Замовлення", де можна розмістити задачу, яку необхідно вирішити та знайти найкращого виконавця. Це допоможе Вам у питаннях створення карт, плагінів, оформлення земельних ділянок, тощо

22-06-2018 5:10:33 PM Перерахунок площі полігонів

Додана можливість авторозрахунку площі полігонів шару з можливістю вибору системи координат. Також розроблений підрахунок значень для обраного атрибуту в шарі. Вікно підрахунку значень відображає кількість значень, суму, мінімальне та максимальне значення.

09-02-2018 4:52:22 PM Ми відкрили новий офіс у Києві

Шановні клієнти та партнери!Ми раді поділитися з Вами гарною новиною, 1 лютого 2018 року було відкрито новий офіс в м. Київ за адресою вул. Голосіївська, 17.Офіс знаходиться в БЦ Моріон в п'яти хвилинах ходьби від м. Голосіївська.У нашому офісі Ви завжди можете отримати професійну консультацію, цікаві умови співпраці і ознайомитися з новітніми розробками в області картографії.Вам точно до нас, якщо потрібно:- збільшити оперативність створення карт;- розробити ГІС рішення (геопортал);- забезпечити надійність захисту і доступність даних;- управляти колективним наповненням і використанням гео-просторових шарів;- стежити за об'єктами, а також аналізувати GPS дані з відео;- об'єднати користувачів в співтовариство для комунікації між ними;- завантажити закоординовані космознімки, карти і плани;- імпортувати існуючу гео-просторову інформацію;- і багато іншого.