15-02-2019 15:55:19 Карта України

Команда GISFILE та MAPGEOSYSTEM побудували стилізовану карту України. Для побудови карти використовувалися векторні шари надані компанією MAPGEOSYSTEM. Створена карта доступна для використання на сайті gisfile.com

18-10-2018 15:51:46 Робота на GISFile.com

Запрошуємо до співпраці! Всім, хто займається ГІС-технологіями або виконує розробку інтерактивних карт, буде корисний майданчик GISFile, призначений для оперативного пошуку виконавців. Список завдань постійно поповнюється. Можливо, когось із Вас зацікавлять подібні роботи. Обравши замовлення, Ви можете запропонувати себе в якості виконавця робіт.

17-09-2018 10:06:03 Координування зображень

В редакторі шарів розроблена можливість завантаження та координування(прив’язки) планшетів(зображень) в форматах jpeg, png та svg розміром до 50Мб. Підтримується можливість завантаження декількох планшетів, зміщення, поворот, вимірювання масштабу зображення, імпорт і експорт в geojson формат. Присутня можливість зміни прозорості, переміщення зображення вище або нижче інших шарів. Такі можливості дозволять виконувати швидку векторизацію/оцифрування невеликих зображень.

22-08-2018 16:55:56 10 тисяч користувачів

Кількість користувачів системи GISFile перевищила позначку 10 тисяч. В цьому році публічна карта доповнена новими картами. Проводиться робота над локалізацією шарів на загальній карті, у зв'язку з цим користувачеві надана можливість вибору країни.

01-08-2018 18:18:01 Знайти виконавця робіт

Для всіх користувачів GISFile.com пропонуємо використовувати оновлений розділ "Замовлення", де можна розмістити задачу, яку необхідно вирішити та знайти найкращого виконавця. Це допоможе Вам у питаннях створення карт, плагінів, оформлення земельних ділянок, тощо

22-06-2018 17:10:33 Перерахунок площі полігонів

Додана можливість авторозрахунку площі полігонів шару з можливістю вибору системи координат. Також розроблений підрахунок значень для обраного атрибуту в шарі. Вікно підрахунку значень відображає кількість значень, суму, мінімальне та максимальне значення.

09-02-2018 16:52:22 Ми відкрили новий офіс у Києві

Шановні клієнти та партнери!Ми раді поділитися з Вами гарною новиною, 1 лютого 2018 року було відкрито новий офіс в м. Київ за адресою вул. Голосіївська, 17.Офіс знаходиться в БЦ Моріон в п'яти хвилинах ходьби від м. Голосіївська.У нашому офісі Ви завжди можете отримати професійну консультацію, цікаві умови співпраці і ознайомитися з новітніми розробками в області картографії.Вам точно до нас, якщо потрібно:- збільшити оперативність створення карт;- розробити ГІС рішення (геопортал);- забезпечити надійність захисту і доступність даних;- управляти колективним наповненням і використанням гео-просторових шарів;- стежити за об'єктами, а також аналізувати GPS дані з відео;- об'єднати користувачів в співтовариство для комунікації між ними;- завантажити закоординовані космознімки, карти і плани;- імпортувати існуючу гео-просторову інформацію;- і багато іншого.

05-01-2018 12:08:29 Зниження тарифних планів

Приємні новини на початку 2018 року для користувачів сервісу GISFile. Ми знизили розцінки на тарифні плани Професіонал і Преміум, а також додали знижку при річній оплаті тарифного плану.

30-10-2017 13:50:19 Геодезичні пункти

Для полегшення перетворення між системами координат СК 63 / СК 42 та МСК 2000 / УСК 2000 на GISFile.com доданий список "Геодезичні пункти", де користувачі можуть ввести вручну або імпортувати з xls координати пунктів. Крім того, користувачі можуть надавати доступ до них для друзів або зробити публічними для всіх користувачів GISFile. У новій версії ГІС 6.2.0.1 додана можливість використовувати координати і алгоритм перетворення, розроблений на GISFile. Для коректного перетворення, як і раніше, потрібно не менше 3-х пунктів в радіусі до 20 кілометрів, але використовується оновлений алгоритм обчислення координат. Пізніше буде додана можливість перетворення обмінних файлів безпосередньо на GISFile.com, а також розробляється можливість перетворення координат за допомогою System Solutions без необхідності заповнення координат пунктів.

04-08-2017 11:59:39 Продаж сільськогосподарських земельних ділянок

У серпні Компанією ШЕЛС, спільно з Земельною спілкою України, запущений новий Веб-сайт з продажу/оренди будь-яких земельних ділянок. Це безкоштовний ресурс, який містить спрощений механізм реєстрації та публікації оголошень. Для формування оголошення достатньо вказати на карті свою ділянку або ввести кадастровий номер. Тим, у кого ще немає кадастрового номеру, Земельна спілка України надає консультації та допомагає в оформленні документів.