Майте на увазі! Для правильної роботи цих функцій Ви повинні бути зареєстровані на сайті http://gisfile.com (як це зробити, читайте в блозі «Реєстрація на сайті gisfile.com»).

Загальна інформація

Якщо Ваша програма GIS 6 ще не налаштована на роботу з GISFile.com, у вікнах, які будуть розглянуті нижче, замість полів з галочкою «Завантажити...», «Переслати...» та «Посилання», буде відображатися панель з набором параметрів і кнопок.

Відкрити малюнок

Кнопка «Реєстрація нового користувача на gisfile.com» слугує для переходу на сайт http://gisfile.com, щоб зареєструвати нового користувача (більш детально про реєстрацію читайте в блозі «Реєстрація на сайті gisfile.com»). Кнопка «Адміністрування параметрів доступу до gisfile.com» дозволяє перейти у вікно «Адміністрування», щоб налаштувати користувачів програми GIS 6. Параметри доступу до GISFile.com для поточного користувача можна ввести в поля «Користувач» і «Пароль». Після заповнення параметрів, натисніть кнопку «Зберегти».

1. Передача скриншота

Дана функція дозволяє автоматично переслати скриншот на ресурс GISFile.com і отримати посилання. Тепер не треба буде замислюватися, де б розмістити свій файл або яким чином передати, щоб він потрапив одержувачу через інтернет.

Натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Shift+P. У цей час програма створить скриншот екрану і з'явиться діалогове вікно «Зберегти знімок екрану» для збереження в файл.

Майте на увазі! Щоб зробити скриншот, вікно програми GIS 6 має бути активним.

Автоматично програма формує найменування файлу, що складається з дати і часу створення знімка екрану. При необхідності, Ви можете змінити шлях і найменування файлу. Щоб переслати цей файл з копією екрану на сайт GISFile.com, поставте галочку «Переслати знімок екрана на GISFile.com».

Відкрити малюнок

Далі, натисніть кнопку «Зберегти» і почекайте, поки програма завантажить файл на сервер.

Відкрити малюнок

Після завантаження з'явиться інформація в нижньому рядку вікна і в полі «Посилання» буде відображене посилання на зображення. Тепер можете скопіювати адресу посилання в буфер обміну і передати тій людині, якій хочете показати цей скриншот.

Для завершення операції натисніть «Скасувати».

Відкрити малюнок

Більш детальну інформацію про створення копії екрану в GIS 6 читайте в блозі «Створення скриншота».

2. Експорт архіву земельних ділянок

Дана функція дозволяє передавати архів земельних ділянок на ресурс GISFile.com і завантажувати його звідти в базу даних GIS 6.

Для цього, в головному вікні програми GIS 6 «Земельні ділянки», в меню «Сервіс» виберіть пункт «Запис баз даних на диск (архівування)».

Відкрити малюнок

З'явиться діалогове вікно «Запис баз даних на диск (архівування)». У вікні, що відкрилося налаштуйте параметри експорту так, як Вам потрібно і поставте галочку «Переслати архів на GISFile.com».

Відкрити малюнок

Натисніть кнопку «Записати» і дочекайтеся, поки програма створить архів і завантажить його на сайт GISFile.com.

Відкрити малюнок

Після завантаження архіву на сервер, з'явиться поле «Посилання», в якому буде адреса на Ваш архів в інтернеті. Скопіюйте цю адресу в буфер обміну, щоб можна було передати його іншому користувачеві для подальшого імпорту. Для завершення операції, натисніть на кнопці «Скасувати».

Відкрити малюнок

3. Імпорт архіву земельних ділянок

Щоб імпортувати архів із ресурсу GISFile.com, натисніть в головному вікні програми GIS 6 «Земельні ділянки», меню «Сервіс», операцію «Доповнення з бази даних».

Відкрити малюнок

З'явиться діалогове вікно «Доповнення з бази даних». У цьому вікні налаштуйте імпорт так, як Вам потрібно, поставте галочку «Завантажити архів з GISFile.com» і в полі «Посилання» вставте з буфера обміну посилання на архів , яке Вам передали раніше.

Відкрити малюнок

На завершення, натисніть кнопку «Доповнити» і дочекайтеся, поки програма завантажить архів і додасть його в базу даних GIS 6.

Відкрити малюнок

Більш детальну інформацію про архіви ділянок в GIS 6 читайте в блозі «Перенесення ділянки з однієї бази даних в іншу без втрати інформації».

Файли на сайті GISFile.com

Всі файли, які Ви використовуєте в описаних вище функціях, зберігаються на сайті GISFile.com необмежений час. Ви завжди можете подивитися їх, скопіювати посилання, завантажити або видалити, якщо це потрібно.

Щоб подивитися ці файли або виконати над ними якісь операції, увійдіть на сайт http://gisfile.com під своїм логіном і паролем. У меню «Сервіс» виберіть пункт «Файли».

Відкрити малюнок

З'явиться сторінка з декількома закладками. У закладці «Скриншоти» лежать всі скриншоти, які Ви завантажували за допомогою GIS 6.

Відкрити малюнок

У закладці «Файли» лежать всі файли, які Ви завантажували вручну або через функцію створення архіву в GIS 6.

Відкрити малюнок

Для кожного файлу у великій області ми можемо бачити зменшений вид картинки або мініатюру відповідну типу файла. Нижче - назва файлу. А під ім'ям файлу є три кнопки, за допомогою яких можна, відповідно з ліва на право: подивитися посилання на цей файл, завантажити файл на диск і видалити файл з сервера.