Сторінки - це Ваші Веб-сторінки з оформленням та картинками, які користувачі можуть створювати на свій розсуд. Наприклад, це може бути стаття, інструкція, інформація про компанію і т.п. Для створення привабливих сторінок бажано розуміти гіпертекстову розмітку (основи html і css).

Майте на увазі! Для створення сторінок Ви повинні бути зареєстровані на сайті http://gisfile.com (як це зробити, читайте в блозі «Реєстрація на сайті gisfile.com») і зайти під своїм логіном і паролем.

Щоб створити свою сторінку, у верхньому меню виберіть «Сервіс» і пункт «Сторінки».

Відкрити малюнок

У списку сторінок натисніть кнопку «Створити».

Відкрити малюнок

З'явиться вікно параметрів нової сторінки «Параметри сторінки». У полі «Мова» виберіть мову, на якій буде створюватися ця сторінка.

Відкрити малюнок

Цей параметр потрібен для мультимовності. Якщо Ви створите тільки одну сторінку на одній мові, то даний параметр ролі грати не буде. Але якщо Ви хочете створити мультимовну сторінку, тоді треба щоб були три сторінки з однаковим ім'ям посилання, але різними мовами. У такому випадку, якщо користувач використовує українську мову, у нього буде відображатися Ваша сторінка українською мовою, а якщо у користувача англійська - то англійською.

У полі «Посилання» вказується ім'я документа, за яким користувачі можуть відкрити цю сторінку в браузері.

Відкрити малюнок

Увага! Використовуйте для цього тільки латинські символи, цифри і підкреслення! Якщо задасте некоректне ім'я посилання, подивитися таку сторінку буде неможливо.

Поле «Посилання» потрібно для задання адреси на Ваш блог в інтернеті. Наприкінці обов'язково додайте .htm. Таке розширення мають документи гіпертекстової розмітки.

У полі «Найменування» введіть повну назву Вашої сторінки або блогу.

Відкрити малюнок

У полі «прописується те найменування, яке буде відображатися в назві вікна браузера, коли відобразиться Ваша сторінка. Сюди можна продублювати назву з поля «Найменування». Бажано, щоб заголовок містив скорочене найменування сторінки.

Відкрити малюнок

У полі «Слова» введіть ключові слова, за якими буде вестися пошук. Якщо не правильно заповнити це поле, Вашу сторінку буде складніше знайти за допомогою пошукових сайтів. Слова розділяються комою. Якщо потрібно, щоб пошук був за кількома словами одночасно, то такі слова вказуються через пробіл.

Відкрити малюнок

У великій області «Текст сторінки» вводиться безпосередньо текст сторінки і гіпертекстова розмітка для неї.

Відкрити малюнок

Галочка «Видимість» (1) якщо відключена, то цю сторінку не побачать інші користувачі.

Щоб скасувати створення або редагування сторінки, натисніть кнопку «Скасувати», щоб зберегти, натисніть кнопку «Зберегти» (2).

Відкрити малюнок

Гіпертекстова розмітка сторінки працює з більшістю HTML-тегів. В оформленні можна використовувати класи Bootstrap (документація http://getbootstrap.com/2.3.2/)

Наші рекомендації:

<div class="alert alert-warning">
<button type="button" class="close" data-dismiss="alert"></button>
Текст для залучення уваги.</div>

Результат:

Відкрити малюнок

<p align="center"><a class="file" href="01.jpg"><img class="image" align="top" alt="Відкрити малюнок" src="01.jpg?t=3" /> </a></p>

де 01.jpg - ім'я файлу малюнка.

У списку сторінок (щоб в нього перейти, у верхньому меню виберіть «Сервіс» і пункт «Сторінки») для кожної є 4 кнопки.

Відкрити малюнок

Зліва направо:

Для кнопки «Завантажити картинку» відкриється діалогове вікно «Завантажити», де в правій області можна вибрати картинку зі списку завантажених на Ваш профіль і натиснути кнопку «Вибрати».

Відкрити малюнок

Але також можна і окремо завантажити. Для цього натисніть кнопку «Огляд ...» і у вікні «Відкрити» виберіть необхідний файл на диску.

Відкрити малюнок

Після вибору картинки з диска, натисніть кнопку «Завантажити». В результаті отримаємо готову сторінку (блог).

Відкрити малюнок

Щоб побачити список сторінок користувача, перейдіть на його анкету, натисніть на аватарку. Виберіть закладку «Сторінки».

Відкрити малюнок

Майте на увазі! Якщо Ви не додали користувача в свій список або він не підтвердив запит долучення, а у нього відключений публічний доступ до профілю, то Ви не зможете побачити ці закладки.

Коли перейдете на закладку «Сторінки», з'явиться список доступних сторінок. Щоб подивитися будь-яку з них, натисніть на кнопку «Відкрити», навпроти потрібної сторінки.

Відкрити малюнок

Також можна просто скопіювати посилання в адресному рядку і передати тому, кому хочете показати свою сторінку (блог).

Відкрити малюнок