Коли користувач запускає програму GIS 6 з неналаштованими параметрами доступу до сайту GISFile.com, то при запуску завжди буде виводитися наступне вікно.

Відкрити малюнок

Щоб його закрити, натисніть кнопку «x» справа вгорі, або натисніть на будь-якому місці на малюнку без написів, або за межами інформаційного вікна. Щоб більше не показувати це вікно при запуску, приберіть галочку «Відображати це вікно при запуску програми...» і закрийте вікно.

Якщо Ви плануєте скористатися новими можливостями, а саме: виконувати функції передачі/прийому архівів і скріншотів, підключати і редагувати у вікні «Карта» векторні шари, відображати в шарі «Інтернет-карта» тайли проектів і растрових шарів з ресурсу GISFile.com, необхідно прописати в інформаційному вікні або в параметрах свого профілю (під яким Ви запускаєте GIS 6) логін і пароль доступу до сайту GISFile.com (під яким Ви там зареєстровані).

Зробити це може або Ваш адміністратор у вікні адміністрування, або Ви самі - якщо доступ до адміністрування закритий у інформаційному вікні. Різниці в цьому немає.

Розглянемо спочатку простіший варіант.

Якщо у Вас не з'явилося вікно, яке показане вище або Ви його закрили, то перейдіть в меню «Сервіс» - «Параметри доступу до gisfile.com».

Відкрити малюнок

У цьому вікні в полях «Параметри доступу до gisfile.com» введіть логін і пароль, з якими Ви зареєструвалися на сайті http://gisfile.com і натисніть кнопку «Зберегти».

Відкрити малюнок

Майте на увазі, кнопка не працюватиме, якщо Ви не ввели логін або пароль. Щоб дізнатися, як зареєструватися на сайті gisfile.com, прочитайте блог «Реєстрація на сайті».

Перезапустіть програму GIS 6.

Розглянемо тепер варіант для адміністратора.

Запустіть програму GIS 6 під логіном адміністратора (за замовчуванням, логін - sa і пароль - rrdkz) і перейдіть у вікно адміністрування (меню «Сервіс» - «Адміністрування»).

Відкрити малюнок

Якщо Ви самі встановлювали GIS 6 і програма запускається без запиту авторизації, це означає що Ви і так працюєте під логіном адміністратора.

У вікні, що з`явилося введіть знову той самий логін адміністратора і натисніть кнопку «Вхід».

Відкрити малюнок

У вікні, що з`явилося «Адміністрування» перейдіть на закладку «Користувачі», виберіть свого користувача, під логіном якого зазвичай працюєте в програмі. Якщо Ви і раніше працювали під логіном адміністратора, то виберіть користувача sa. Натисніть праву кнопку мишки і виберіть команду «Змінити».

Відкрити малюнок

В області «Параметри доступу до gisfile.com» введіть логін, під яким Ви зареєстровані на сайті http://gisfile.com, а також пароль - двічі для підтвердження.

Відкрити малюнок

Щоб дізнатися, як зареєструватися на сайті GISFile.com, прочитайте блог «Реєстрація на сайті».

Натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти параметри користувача і закрийте вікно «Адміністрування».

Відкрити малюнок

Перезапустіть програму і зайдіть під своїм користувачем.

Тепер GIS 6 пов'язаний із сайтом GISFile.com і доступні новації, які дозволять Вам оперативніше обмінюватися інформацією і отримувати доступ до нових карт і планів.