08-05-2024 11:40:22 AM Калькулятор врожайності

Розширено інформацію про ґрунти, рельєф та погодні умови, які доступні через API запит за кадастровим номером. Наразі можна отримати такий перелік показників: назва ґрунту, опади за сезон, сума активних температур за сезон, рівень кислотність, вміст гумусу, перепад висот, якість ґрунтів, агрохімічні показники NPK, ступінь еродованості ґрунтів, фільтрація ґрунтів. Розроблено калькулятор природньої та потенційної врожайності для базових культур, з можливістю перевірити економічну доцільність використання добрив для підвищення врожайності.

26-04-2024 10:31:11 AM Властивості об'єктів

Додано редагування параметрів відображення шару та обраних об'єктів безпосередньо у вікні редагування шару. Тепер корегувати відображення можна не тільки в проекті карти, а й у шарі. У вікні редагування шару можна змінити параметри лінії, заливку полігону та іконку маркера. Такий підхід спрощує підготовку мапи з різними стилями об'єктів.

12-01-2024 4:02:42 AM Відкриття реєстрації

З метою подальшого розвитку та підтримки проекту GISFile, вводиться реєстраційний збір за використання базових можливостей ресурсу. Це нововведення не стосується користувачів, які оплачували тарифні плани раніше. Дякуємо за співпрацю!

01-12-2023 3:59:59 AM Додано шар ґрунтів

Додано шар ґрунтів: при натисканні на мапі відкривається вікно з назвою ґрунту і показником рівня врожайності. Також доступна додаткова послуга з побудови розвернутого звіту за кадастровим номером, який включає інформацію щодо вмісту гумусу, кислотності, опадів, активних температур, рельєфу та індексів вегетації за останні 5 років. У перспективі, наявні дані можуть бути використані для розрахунку природньої та потенційної врожайності для базових культур.

10-01-2022 5:24:48 AM Оновлення тарифних планів

Збільшено максимальну кількість об'єктів та запитів на пошук земельних ділянок за кадастровим номером і координатами. У тарифних планах PREMIUM та ENTERPRISE додана можливість отримати інформацію про права власності, іпотеку, обмеження та договори оренди.

07-12-2021 4:17:08 AM Моніторинг земельних ділянок

Розроблено механізм моніторингу земельних ділянок на GISFile. Отримання інформації здійснюється за кадастровим номером ділянки. Звіт включає дані про права власності, іпотеку, обмеження та договори оренди. Перехід у вікно отримання інформації буде доступним при натисканні на земельну ділянку або пошуку за кадастровим номером.

15-07-2021 5:43:20 AM Пошук земельних ділянок за координатами

Отримання кадастрової інформації про земельну ділянку знову доступно при натисканні на картах GISFile. Пошук земельних ділянок за координатами також включений через API-запити.

10-06-2021 4:05:23 AM 20 000 користувачів на GISFile

В системі GISFile зареєстровано понад 20 000 користувачів. Сервери проекту перенесені в Німецький Дата-центр. Нові потужності дозволяють прискорити процес відображення і обробки інформації.

15-12-2020 11:46:36 AM Редактор геометрії земельних ділянок

Відображення на Вашій інтерактивній карті групи земельних ділянок або отримання geojson-масиву з координатами вузлових точок тепер також доступно за допомогою POST-запитів, які містять список кадастрових номерів. Користувачі у тарифному плані ENTERPRISE також мають можливість редагування геометрії земельних ділянок.

07-12-2020 1:50:50 AM Розширено список REST API команд

Розширено список REST API команд для отримання рисунків і координат земельних ділянок по кадастровому номеру в тарифному плані ENTERPRISE. Додана інтелектуальна система розпізнавання зображень для отримання вузлових точок ділянок. Через API-запити можна отримати зображення ділянки із суміжниками (png, jpg), меж ділянки для відображення на карті та у вигляді png-іконки для списку. Для рисунків доступний json-файл з координатами зображення. Також можна завантажити два варіанти geojson-файлу: з координатами ділянки у вигляді безлічі точок і вузловими точками. Точність обчислення вузлових точок становить 1-3 метри. Демонстрація роботи алгоритму додана на карті при пошуку по кадастровому номеру.

24-09-2020 10:27:41 AM Напрямок руху на картах

На картах доданий напрямку руху при використанні навігації (кнопка "Де я?"). Покращена точність показу місця розташування. У вікні «Редагування шару» додана панель корегування параметрів відображення шару на картах. Ведеться розробка обміру полів на місцевості.

06-07-2020 10:45:28 AM Тестування просторових рішень

Додана можливість створення та розміщення інтерактивних карт на GISFile, адаптованих під вимоги замовників. Такі карти можуть бути створені для соціальних і приватних проектів, з можливістю відображення їх на інших сайтах.

27-04-2020 12:55:41 AM Шаблони сайтів

На сторінці "Розцінки" додано два нових шаблони з повноцінними рішенями:1) шаблон сайту для продажу земельних ділянок (MySQL, Java, Html, Leaflet);2) шаблон сайту земельних ділянок для бізнесу (MySQL, Java, Html, Leaflet).Це готові Веб-рішення, з якими можна ознайомитися за посиланнями http://baza.zem.ua/ та http://sale.zem.ua/. Сайти мають панелі адміністрування користувачів і розподіл доступу, вони підтримують мультимовний інтерфейс, редактор Веб-сторінок, зображень, оголошень і т.п. Шаблони рішень можна удосконалювати самостійно або замовити послуги з доопрацювання та адміністрування.

16-04-2020 4:22:20 AM Розділ з шаблонами карт

У меню "Розцінки" додано розділ з шаблонами карт. У цьому розділі можна буде придбати готові шаблони для використання у своїх Веб-рішеннях. Для початку додана можливість купити шаблон з кадастровою картою. Шаблон включає Веб-сторінку для отримання кадастрової інформації через систему GISFile і Веб-сторінку з запитами на сайт Публічної кадастрової карти.

15-03-2020 3:50:42 AM Імпорт списку кадастрових номерів

Доданий імпорт списку кадастрових номерів з автоматичним заповненням кадастрових даних в точковий шар. Імпортувати кадастрові номери можна з текстового файлу або вставити список у вікні імпорту. Під час імпорту система підставляє геометрію і атрибути ділянок з кадастрової системи. Дана можливість доступна в тарифному плані PREMIUM.

16-02-2020 4:07:58 AM Відображення статистики земельних ділянок

Розроблена можливість відображення статистики земельних ділянок за обраним кодом КОАТУУ та цільовим призначенням. Пошук здійснюється по кешу системи GISFile і дозволяє оперативно відображати загальну статистику щодо земельних ділянок, отриманих з Публічної кадастрової карти. Дана можливість доступна в тарифному плані ENTERPRISE.

15-01-2020 3:34:37 AM Кешування запитів до кадастрової системи

Розроблено систему кешування запитів до кадастрової системи. Це дозволяє зменшити кількість запитів до Публічної кадастрової карти України і збільшити швидкість пошуку інформації про ділянки.

31-05-2019 12:40:21 PM Геоінформаційна система "Відкритий доступ"

Компанія ШЕЛС розробила геоінформаційну систему із інтерактивними мапами: "Водні ресурси", "Атмосферне повітря" та "ЕкоФінанси" на замовлення громадської організації «Фундація «Відкрите суспільство» для проекту «Відкритий доступ». Система дозволяє виконувати моніторинг довкілля та проводити антикорупційні розслідування. Розроблене рішення може бути інтегроване в майбутню загальнодержавну автоматизовану систему “Відкрите довкілля”.

24-04-2019 3:31:41 PM System Solutions REST API

Командою GISFile розроблений System Solutions REST API для стеження за технікою з RTK сигналом і отримання маршрутів переміщення.

05-03-2019 2:17:13 PM Програма ГІС 6 Агро

Компанією ШЕЛС розроблена версія ГІС 6 Агро для управління земельним банком фермерів і агрокомпаній. Програма надає функціонал для ведення обліку земельних ділянок, сівозмін полів, усіх видів власності і користування земельними ділянками, дає можливість стежити за термінами дії договорів оренди та обмінюватися інформацією із зовнішніми рішеннями. Розширені аналітичні та пошукові інструменти дозволяють швидко знайти ділянку, проаналізувати інформацію і роздрукувати звіти. Інтегрований картографічний модуль MapDraw 2 надає можливість відображати шари: земельні ділянки, поля, сівозміна, внутрішньогосподарський устрій, ґрунтова характеристика, оренда і т.д. Крім того, модуль дозволяє завантажувати знімки з публічних картографічних серверів, таких як: Публічна Кадастрова Карта України, Google Map та інші. Присутня можливість налаштовувати відображення земельних ділянок за різними параметрами, наприклад, в залежності від кількості днів до закінчення оренди. Інтегрований модуль FastReport дозволяє створювати шаблони для формування звітів будь-якої складності та змісту.

15-02-2019 3:55:19 PM Карта України

Команда GISFILE та MAPGEOSYSTEM побудували стилізовану карту України. Для побудови карти використовувалися векторні шари надані компанією MAPGEOSYSTEM. Створена карта доступна для використання на сайті gisfile.com

18-10-2018 3:51:46 PM Робота на GISFile.com

Запрошуємо до співпраці! Всім, хто займається ГІС-технологіями або виконує розробку інтерактивних карт, буде корисний майданчик GISFile, призначений для оперативного пошуку виконавців. Список завдань постійно поповнюється. Можливо, когось із Вас зацікавлять подібні роботи. Обравши замовлення, Ви можете запропонувати себе в якості виконавця робіт.

17-09-2018 10:06:03 AM Координування зображень

В редакторі шарів розроблена можливість завантаження та координування(прив’язки) планшетів(зображень) в форматах jpeg, png та svg розміром до 50Мб. Підтримується можливість завантаження декількох планшетів, зміщення, поворот, вимірювання масштабу зображення, імпорт і експорт в geojson формат. Присутня можливість зміни прозорості, переміщення зображення вище або нижче інших шарів. Такі можливості дозволять виконувати швидку векторизацію/оцифрування невеликих зображень.

22-08-2018 4:55:56 PM 10 тисяч користувачів

Кількість користувачів системи GISFile перевищила позначку 10 тисяч. В цьому році публічна карта доповнена новими картами. Проводиться робота над локалізацією шарів на загальній карті, у зв'язку з цим користувачеві надана можливість вибору країни.

01-08-2018 6:18:01 PM Знайти виконавця робіт

Для всіх користувачів GISFile.com пропонуємо використовувати оновлений розділ "Замовлення", де можна розмістити задачу, яку необхідно вирішити та знайти найкращого виконавця. Це допоможе Вам у питаннях створення карт, плагінів, оформлення земельних ділянок, тощо

22-06-2018 5:10:33 PM Перерахунок площі полігонів

Додана можливість авторозрахунку площі полігонів шару з можливістю вибору системи координат. Також розроблений підрахунок значень для обраного атрибуту в шарі. Вікно підрахунку значень відображає кількість значень, суму, мінімальне та максимальне значення.

09-02-2018 4:52:22 PM Ми відкрили новий офіс у Києві

Шановні клієнти та партнери!Ми раді поділитися з Вами гарною новиною, 1 лютого 2018 року було відкрито новий офіс в м. Київ за адресою вул. Голосіївська, 17.Офіс знаходиться в БЦ Моріон в п'яти хвилинах ходьби від м. Голосіївська.У нашому офісі Ви завжди можете отримати професійну консультацію, цікаві умови співпраці і ознайомитися з новітніми розробками в області картографії.Вам точно до нас, якщо потрібно:- збільшити оперативність створення карт;- розробити ГІС рішення (геопортал);- забезпечити надійність захисту і доступність даних;- управляти колективним наповненням і використанням гео-просторових шарів;- стежити за об'єктами, а також аналізувати GPS дані з відео;- об'єднати користувачів в співтовариство для комунікації між ними;- завантажити закоординовані космознімки, карти і плани;- імпортувати існуючу гео-просторову інформацію;- і багато іншого.

05-01-2018 12:08:29 PM Зниження тарифних планів

Приємні новини на початку 2018 року для користувачів сервісу GISFile. Ми знизили розцінки на тарифні плани Професіонал і Преміум, а також додали знижку при річній оплаті тарифного плану.

30-10-2017 1:50:19 PM Геодезичні пункти

Для полегшення перетворення між системами координат СК 63 / СК 42 та МСК 2000 / УСК 2000 на GISFile.com доданий список "Геодезичні пункти", де користувачі можуть ввести вручну або імпортувати з xls координати пунктів. Крім того, користувачі можуть надавати доступ до них для друзів або зробити публічними для всіх користувачів GISFile. У новій версії ГІС 6.2.0.1 додана можливість використовувати координати і алгоритм перетворення, розроблений на GISFile. Для коректного перетворення, як і раніше, потрібно не менше 3-х пунктів в радіусі до 20 кілометрів, але використовується оновлений алгоритм обчислення координат. Пізніше буде додана можливість перетворення обмінних файлів безпосередньо на GISFile.com, а також розробляється можливість перетворення координат за допомогою System Solutions без необхідності заповнення координат пунктів.

04-08-2017 11:59:39 AM Продаж сільськогосподарських земельних ділянок

У серпні Компанією ШЕЛС, спільно з Земельною спілкою України, запущений новий Веб-сайт з продажу/оренди будь-яких земельних ділянок. Це безкоштовний ресурс, який містить спрощений механізм реєстрації та публікації оголошень. Для формування оголошення достатньо вказати на карті свою ділянку або ввести кадастровий номер. Тим, у кого ще немає кадастрового номеру, Земельна спілка України надає консультації та допомагає в оформленні документів.

17-07-2017 11:37:08 AM Зображення на карті

Для підключення закоординованних зображень (png і jpg) до 10Mb доданий новий вид шару "Зображення" (Вид об'єктів "Тайли", Вид тайлів "Зображення"). Такий механізм дозволяє відображати зображення на карті відразу після завантаження без необхідності побудови тайлів. Зверніть увагу, що разом з png, jpg файлами необхідно завантажувати і pngw, jpgw або wld файли, в яких містяться параметри прив'язки зображення в системі координат WGS 84.

20-05-2017 10:39:10 AM GISTECH·UA 2017 - VII Міжнародна конференція

На форумі GISTECH.UA-2017 були продемонстровані основні можливості GISFile як соціального картографічного сервісу для створення, обміну та публікації карт. Така можливість була надана компанією ТВІС, яка сьомий рік поспіль організовує міжнародний бізнес-форум «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (GISTECH.UA). Форум GISTECH.UA-2017 — це місце, де збираються досвідчені користувачі даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, представники державних служб в сфері безпеки, містобудівної, земельної, космічної та військової галузей, представники землевпорядних, нафтогазових, картографічних та екологічних організацій, а також інші фахівці, які використовують у своїй професійній роботі геопросторову інформацію.

06-04-2017 12:34:45 PM Зображення та посилання в popup вікнах

Розроблено підтримку зображень і посилань в popup вікні, яке відображається при натисканні на об'єктах. Для цього в шарі доданий вид полів "Image" (посилання на зображення). Також є вид поля "Url", який буде використовуватися для переходу на нову сторінку при натисканні на зображенні. При наявності в шарі тільки поля "Url" буде відображатися кнопка з вказаним посиланням. Для збільшення продуктивності рекомендуємо використовувати посилання на зображення, завантажені на http://gisfile.com/files.htm

30-03-2017 10:12:27 AM Виділення ділянок за датою закінчення оренди

В параметрах відображення додана підтримка дат і днів. Це дозволяє розфарбовувати полігони для проміжків дат або днів. Кількість днів розраховується автоматично відносно поточної дати. Наприклад, такий механізм відображення буде корисний для виділення ділянок з датою закінчення оренди. Для використання цього алгоритму необхідна наявність в шарі поля з видом "date". При виборі цього поля у вікні "Параметри відображення" будуть відображені параметри "Формат відображення" (дата або дні) і "Формат дати" (маска дати). Маска дати може бути незаповнена (за замовчуванням dd.mm.yyyy) або можна її вказати вручну використовуючи dd (день), mm (місяць), yyyy (рік) і роздільники ".", "-", "/".

10-03-2017 11:31:45 AM Конференція до Дня Землевпорядника України

11 березня 2017 року запрошуємо відвідати Конференцію до Дня Землевпорядника України. Серед учасників конференції за підтримки Асоціації «Земельна спілка України» та Компанії ШЕЛС буде проводитися розіграш абонементів для використання сервісу GISFile. Присутні зможуть ознайомитися з можливостями GISFile і отримати консультації по створенню інтерактивних карт і геопорталів.

01-03-2017 11:03:52 AM Сільськогосподарські землі для бізнесу

Компанією ШЕЛС, спільно з Земельною спілкою України, розроблений Веб-сайт з продажу сільськогосподарських земель для бізнесу. Ресурс дозволяє розміщувати оголошення про продаж і купівлю як поодиноких земельних ділянок, так і масивів сільськогосподарських земель. Земельна спілка України сприяє в супроводі, консультаціях та оформленні документів.

22-02-2017 11:03:09 AM Участь GISFile в ГІС-ФОРУМІ 2017

З 22 по 24 лютого 2017 року в Харкові пройшов ГІС-ФОРУМ, учасником і партнером якого став і проект GISFile.

21-12-2016 4:33:43 PM Векторні тайли

GISFile надає можливість використання векторних тайлів, що працюють за принципом завантаження частин карти (плитки). Використання цього методу виправдане при відображенні карт з великою кількістю об'єктів, а також для відображення скопійованого кешу векторних тайлів у форматах (json, zip, kml, kmz). Нами розроблено декілька бібліотек JavaScript API, які підключені у вікнах відображення шарів і карт, а також можуть бути використані для Ваших розробок.gisfile.box.js - бібліотека L.GisFileBox для відображення проекту карти у форматі zip (json)gisfile.json.js - бібліотека L.GisFileJson для відображення шару у форматах json, zip (json)gisfile.kml.js - бібліотека L.GisFileKml для відображення шару у форматах kml, kmzВсі бібліотеки доступні для безкоштовного використання під BSD ліцензією.

07-12-2016 11:12:08 AM Друк звітних форм

Розроблена можливість створення шаблонів і друк звітних форм онлайн. Досить вибрати у вікні шару або проекту карти об'єкт і у вікні з параметрами, що відкриється, натиснути "Друк". Після цього відкривається список завантажених Вами шаблонів звітних форм, там ж таки можна створити новий шаблон, завантажити існуючий, змінити і роздрукувати документ. Всі параметри вибраного об'єкта, а також об'єктів під ним доступні в шаблоні звітних форм і можна використовувати спільно зі змінними і формулами.

09-11-2016 5:08:21 PM ІНТЕРАГРО - 2016

8-11 листопада 2016 року у Києві відбулася Міжнародна виставка сільскогосподарської техніки та обладнання “ІНТЕРАГРО - 2016”. На виставці були представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія. В рамках виставки пройшло ряд ділових заходів, тематика яких формувалась у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі.

04-11-2016 11:22:37 AM Карта зі звітом з 1С

Наші клієнти попросили створити інструмент для формування карти на основі існуючого шару з геометрією та електронної таблиці XLS, що формується із зовнішньої програми 1С. В результаті вийшов універсальний інструмент для формування карти з використанням зовнішніх даних (Приклад). Формування карти виконується з вікна з інформацією про шар, наприклад Шар odpai. Завантажена таблиця зберігається в списку файлів Файли та може бути використана для відображення карти пізніше. Сторінка формування карти містить вибір поля для порівняння в шарі, сторінку в таблиці та колонку з таблиці. Після натискання кнопки "Оновити", відображаються знайдені об'єкти, параметри відображення та можливість роздрукувати карту.

24-10-2016 4:23:38 PM Інтеграція з базами даних

Спеціально для тих, хто хоче відображати дані з власної бази даних, без необхідності дублювання в хмарне рішення, розроблений шар "SQL таблиця". Завдяки цій можливості можна підключити шар, що знаходиться у Вашій базі даних до сервісу GISFile і отримати можливість формування карт і API доступ аналогічний стандартним шарам GISFile. Таким чином, не потрібно синхронізувати дані або розгортати картографічний сервер, GISFile забезпечить публікацію Ваших даних в Веб-рішення і додатки. Список полів і зв'язку баз даних описуються користувачем в SQL запиті. Зараз підтримується база даних PostGIS (PostgreSQL), також буде додано MySQL та MS SQL Server.

04-10-2016 3:03:30 PM Шар з фотографіями Mapillary

На публічній мапі доданий додатковий шар з фотографіями Mapillary. На карті відображаються місця зйомки, при переміщенні курсора відображаються доступні фотографії. Також доданий базовий шар із супутниковими знімками DigitalGlobe.

03-09-2016 11:12:12 AM Публічна карта GISFile

Підготовлено відео та опис можливостей для ознайомлення з можливостями публічної карти на картографічному сервісі GISFile. Огляд містить вибір базових карт, публічних шарів, пошук об'єктів на карті за адресою, кадастровому номеру та IP адресою, вимірювання відстаней та площ на карті, візуальну перевірку обмінних файлів (XML, IN4), відображення файлів (KMZ, KML, GeoJSON, GPX, CSV) та визначення оптимального маршруту. Публічна карта

10-06-2016 10:43:34 AM Карта авторських квест-екскурсій Львова

Створено віджет з інтерактивною картою для сайту http://to.lviv.ua/ туристичних квест-маршрутів Львова. Інтерактивна карта містить можливість відображати як весь маршрут, так і його частину. Користувач відкриває трек маршруту в міру його проходження. Є можливість відображення місця розташування користувача на карті і отримання опису і фото на пунктах маршруту. Карта підтримує багатомовний інтерфейс. Треки туристичних маршрутів створюються і коректуються адміністратором ресурсу на GISFile.

07-06-2016 1:44:35 PM 8-11 червня 2016 виставка АГРО-2016

8-11 червня 2016 року в Києві на XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2016» був презентований наш новий проект PreAgri.com, який призначений для оперативного вирішення онлайн завдань точного землеробства. Сервіс дозволяє обмінюватися даними з польовим обладнанням, формувати завдання для польових робіт і контролювати їх виконання.

02-06-2016 2:21:43 PM Конференція Map Solutions

4 червня 2016 року в Києві відбулася конференція «Map Solutions», учасниками якої стало більше 200 чоловік. Компанія GISFile виступила з доповіддю "Методи прискорення процесу завантаження і відображення інтерактивних карт з масивом векторної інформації 100 тис об'єктів і більше". Також презентували свої розробки й спеціалісти Яндекс, CartoDB, MAPS.ME, OsmAnd, buzzstreets. Під час проведення даного заходу вдалося поділитися передовим досвідом і обговорити, що зараз в тренді в сфері навігаційних послуг і технологій.

19-05-2016 1:31:03 PM Передові технології точного землеробства

Передові технології точного землеробства передбачають використання сільськогосподарськими підприємствами не тільки сучасного обладнання, що виконує диференціальне внесення посівного матеріалу, добрив і картування врожайності, але і програмних продуктів і сервісів, які дозволяють проводити аналіз зібраних даних і формувати завдання для польового обладнання. Програмні продукти й існуючі сервіси, як правило, виконують або частина сільськогосподарських завдань, або працюють в локальному режимі. Сучасний картографічний сервіс GISFile дозволяє виконувати оперативний моніторинг за технікою, формувати статистичну інформацію в реальному часі про фактичну витрату посівного матеріалу, добрив і обсяг зібраного врожаю.

18-05-2016 2:10:44 PM Дистанційне зондування

Для відображення карт рельєфу і карт NDVI розроблений новий шар "Дистанційне зондування". Такий вид шару дозволяє завантажити карту в форматі TIF або архів з файлами BIL з даними цифрової моделі рельєфу або вегетаційного індексу. При відображенні такого шару користувач може вибрати колірну схему, скорегувати значення прозорості, мінімальне і максимальне значення. Такі карти є основою при проведенні аналізу продуктивності сільськогосподарських земель, лісів та інших угідь, а також аналізу карт ландшафтів, природних зон, тощо.

13-05-2016 10:56:27 AM Обмін даними з польовим обладнанням

Розроблений онлайн обмін даними з польовим обладнанням Raven через Веб-сервіс Slingshot. Така можливість дозволяє оперативно отримувати і проводити аналіз інформації з польового обладнання на сервісі GISFile. Система дозволяє відобразити пересування техніки, обчислити фактичну площу обробітку, кількість посіяного матеріалу, внесених добрив і зібраного врожаю. Сервіс також дозволяє накласти отримані дані з картами минулих років, картами агрохімічного аналізу і NDVI картами.

25-04-2016 2:03:30 PM Шар з фотографіями

Створено новий вид шару "Зображення", який дозволяє завантажувати і відображати на карті фотографії з геотегами. При завантаженні одного або групи файлів перевіряється наявність географічних координат на фотографіях, після чого автоматично створюються точки в місцях зйомки. Додатково автоматично заповнюється і дата зйомки фотографій. Замість фотографій можуть бути підключені й інші файли (відео, документи і т.п.), але в цьому випадку необхідно в ручну вказати місце на карті. У параметрах файлів можна заповнити додаткову інформацію (опис). Шар "Зображення" можна підключити до карти (проекту) і налаштувати параметри іконок.

15-04-2016 10:46:41 AM Ваші шари на публічній карті

Для тих, хто хоче відображати на картах свої шари (в тому числі на публічній карті), на GISFile розроблена можливість вказати які Ваші карти (проекти) будуть відкриватися за замовчуванням. Наприклад, Ви створили шар із земельними ділянками. Тепер Вам необхідно створити карту (проект), в параметрах якого потрібно включити "Відображення проекту на картах". Далі додаєте Ваш шар в карту (проект) і вказуєте параметри відображення (стилі і кольори). Зверніть увагу! У вікні створення/редагування шару додані нові параметри для відображення позначень на карті.

14-04-2016 11:28:02 AM Безпілотна зйомка

В даний час багато хто цікавиться можливістю використання і застосування безпілотних апаратів (дронів) для зйомки фото і відео. В результаті виходять матеріали, які можна використовувати для побудови ортофотопланів, 3D моделей, DEM і NDVI карт, рельєфу і т.п. Ортофотоплани виходять актуальнішими і точнішими, ніж інші аналоги і головне - такі матеріали не вимагають тривалого очікування, як із супутниковою зйомкою, і для локальних територій значно дешевші, ніж інші аналоги. Компанія GISFile спільно з партнерами виконує роботи по обробці фото і відео даних. Фото матеріали використовуються для побудови ортофотопланів, DEM і NDVI карт і 3D моделей. Відео разом з GPS даними можна імпортувати в розділ GPS для моніторингу з можливістю фіксування певних місць на відео.

12-04-2016 2:13:51 PM Експрес вьювер - в 10 разів швидше

Розроблений новий вид шару "Експрес вьювер" який дозволяє в 10 разів прискорити процес завантаження і відображення об'єктів. Даний вид шару призначений для оперативного відображення об'єктів на карті. Сервіс GISFile дозволяє завантажувати об'єкти шару в стандартному json та запакованому zson (zip) форматі. У параметрах шару додані кнопки для відображення карт польових робіт (посівних робіт та внесення добрив), врожайності і агрохімічної карти. Для детального перегляду об'єктів на карті максимальний масштаб розширено до 20.

18-03-2016 12:16:02 PM Участь GISFile в ГІС-Форумі

З 15 по 18 березня 2016 року в Харкові проходив ГІС-форум, учасником і партнером якого став і проект GISFile. Нами була представлена презентація "GISFile - картографічний сервіс для оперативного створення, обміну і публікації карт". Присутні ознайомилися з основними можливостями сервісу, новими функціями, публічними даними і OpenSource проектами.

11-03-2016 12:23:05 PM OpenSource проект для GPS навігації

Компанія GISFile спільно з ентузіастами запускає Open Source GPS проект під MIT ліцензією. Сервер GPS заснований на технології Node.js. GPS проект містить серверний і клієнтський модулі. Підтримується GPS обладнання виробників BiTrek, Teltonika і GlobalSat. Планується підключення обладнання виробників BCE, Elgato Ukr і Queclink. Дана технологія дозволяє більш мільйона відкритих сесій і динамічне відображення переміщення об'єктів в режимі реального часу на карті. Проект також буде доповнений мобільним додатком для відображення переміщення об'єктів і мобільних пристроїв.

09-03-2016 12:41:59 PM Оперативний сільськогосподарський аналіз

Оперативний аналіз ефективного посіву, внесення добрив і збору врожаю доступний за допомогою систем і сервісу для точного землеробства. GISFile дозволяє отримувати дані з польового обладнання, проводити моніторинг і формувати завдання. Онлайн аналіз польових даних надає вибір будь-якого поля даних і колірну схему, що дозволяє відслідкувати на ранніх стадіях ефективність виконання робіт і можливість своєчасного реагування для досягнення максимального результату.

01-03-2016 5:03:03 PM Відображення агрохімічного обстеження

Додано он-лайн відображення земельних проб агрохімічного обстеження для полігональних об'єктів. На відміну від точкових значень, побудова графіків та заливка елементарних ділянок виконується он-лайн. У вікні відображення присутній вибір показника земельних проб K2O, Mg, P2O5, pH, Ca, N, S та Humus. Побудова графіків виконується відповідно до ДСТУ 4362: 2004 та ДСТУ 4115.

13-02-2016 11:36:50 AM Публічна кадастрова карта

Якщо у Вас не відображається публічна кадастрова карта в вікні "Карта" ця інформація для Вас. Схоже, сторінку http://gisfile.com/map/ заблокували адміністратори ресурсу http://map.land.gov.ua/. Для відображення кадастрової карти зайдіть за посиланням: http://195.230.141.6/map/

10-02-2016 2:45:23 PM Створити онлайн карту із земельними ділянками

Гарна новина для тих, хто хоче створити онлайн карту із земельними ділянками. Ми спростили цей процес і синхронізували параметри. Тепер земельні ділянки можна імпортувати із обмінних файлів xml та in4 в Веб-редакторі шару разом із атрибутами. При створенні шару можна вказати автостворення полів для xml / in4. Для спрощення розуміння найменування полів, вони відповідають найменуванню дескрипторів in4 та містять розшифровку українською мовою. Після створення шару можна видалити або додати додаткові поля при необхідності. За замовчуванням заповнюються такі поля: Name - ім'я файлу, IKN - кадастровий номер, AD - адреса ділянки, CV - цільове призначення, PF - вид власності, NM - власник / користувач, PZ - підстава / рішення, AS - площа.

06-02-2016 3:10:25 PM Карта земельних проб

Демонстрація відображення карт для земельних проб агрохімічного обстеження. Алгоритм виконує аналіз значень для обраних показників земельних проб K2O, Mg, P2O5, pH. В результаті аналізу створюються графіки, тайли та json файл з характеристиками обстеження, які показані на графіку. Доступ до отриманих даних може виконуватися з зовнішніх Веб рішень для відображення на карті та друку звітів.

03-02-2016 2:08:12 PM Відео-презентація проекту GISFile

Відео-презентація проекту GISFile на зустрічі користувачів відкритих ГІС

03-02-2016 1:19:09 PM Державна геодезична мережа України

Додано відображення у вікні Карта шару Геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі України.

02-02-2016 4:54:33 PM Безкоштовний картографічний сервіс

GISFile - це безкоштовний картографічний сервіс для некомерційного використання. Комерційне безкоштовне використання сервісу обмежується тарифними планами. Компанія GISFile надає всім користувачам відкритий JavaScript код для вільного використання під ліцензією BSD на GitHub.Відкритий JS код Комерційне використання

01-02-2016 11:52:48 AM Оперативне створення ГЕО-просторових рішень

Можливості використання сервісу GISFile були представлені на зустрічі користувачів відкритих ГІС, яка відбулася 30 січня 2016 в Києві (Інститут географії НАН України). Була презентована концепція і основні можливості картографічного сервісу для оперативного створення ГЕО-просторових рішень.

22-01-2016 5:17:14 PM Оновлене відображення кадастрової карти та рельєфу

У зв'язку зі змінами у публічній кадастровій карті що до обмежень відображення у великих масштабах, а також змінами що до отримання інформації з кадастрової карти, компанією GISFile виконано ряд змін у вікні "Карта", а також додані додаткові нововведення. Масштаби відключені в кадастровій карті будуть автоматично відображатися з доступних масштабів та оновлено алгоритм отримання інформації про об'єкти. Шар "Рельєф" тепер також відображається у всіх масштабах. Розроблено підтримка файлів у форматі KMZ та відображення для кадастрових файлів у форматі XML суміжників і блоку інформації з інформацією що до суб'єктів права в XML форматі при натисканні на об'єкт.

20-01-2016 5:46:31 PM Динамічне завантаження об'єктів шару

Розроблено JavaScript API та опис для динамічного завантаження JSONP об'єктів шару. Розглянуті раніше JavaScript методи дозволяють завантажувати і відображати об'єкти тільки після завантаження всього шару або частинами за допомогою фільтра. Для того, щоб прискорити процес відображення об'єктів і спростити його використання в зовнішніх розробках розроблений JSONP алгоритм. Скрипт http://gisfile.com/js/leaflet.gisfile.js дозволяє виконати фонове завантаження та відображення всіх об'єктів, завантаження та відображення в зазначених масштабах, завантаження об'єктів тільки видимої області на карті для заданої групи об'єктів (ідентифікаторів). JavaScript також дозволяє підключити власну логіку для стилів відображення об'єктів, вікон та позначень.Опис JSONP Приклад використання

11-01-2016 4:52:57 PM Створено шар з рельєфом місцевості

Компанією GISFile створений шар з рельєфом місцевості січенням 5 метрів, а також розроблена можливість отримання значення висоти для будь-якої точки по координатам на основі даних SRTM (Shuttle radar topographic mission). Можливість відображення шару "Рельєф" та отримання значення висоти додано у вікні "Карта". Шар "Рельєф" тимчасово відображається в масштабах з 10 по 14. Відображення рельєфу доступно для зовнішніх додатків за допомогою URL маски http://gisfile.com/layer/relief/{z}/{x}/{y}.png, отримання значення висоти в JSON форматі доступно за допомогою GET запиту http://gisfile.com/layer/relief/alt?lon=Longitude&lat=Latitude, де Longitude - довгота і Latitude - широта в системі координат WGS84.

01-12-2015 11:30:04 AM Перевірка накладення обмінних файлів IN4

Вийшло нове оновлення для відображення обмінних файлів кадастрової інформації на сторінці "Карта", яке тепер підтримує файли у форматі IN4. Для обмінних файлів IN4 відображаються квартали, землі, угіддя та напрямки сусідніх ділянок. При натисканні на полігон відображаються всі дескриптори, котрі описують блок інформації. Крім того, вдосконалена проекція, котра дозволяє більш точно відображати ділянки на кадастровій карті і проводити візуальну перевірку накладення. У Google Chrome і Mozilla Firefox доданий режим вибору і відображення групи файлів. Відео інструкція для відображення шару з кадастрової картою і завантаження обмінних файлів доступна на http://gisfile.com/video/admin/validxml.webm

18-11-2015 11:47:02 AM Перевірка накладення обмінних файлів XML

У вікні "Карта" розроблена можливість завантаження і відображення обмінних файлів кадастрової інформації XML і файлів у форматі GPX, KML і CSV. Для візуальної перевірки накладення обмінних файлів кадастрової інформації XML достатньо натиснути кнопку "Load local files". Імпорт даних з обмінного файлу XML доступний також в редакторі шарів.

09-11-2015 6:08:41 PM Інтеграція з обладнанням Raven і Trimble

GISFile розширив список форматів для імпорту та експорту даних для сільськогосподарських компаній. Розроблено інтеграцію сервісу з обладнанням Raven і Trimbl призначеного для точного землеробства, а саме точного внесення добрив і хімікатів, посадки та моніторингу врожайності. Тепер можлива передача даних з приладу на сервіс для подальшого аналізу і навпаки - відправка даних із сервісу на прилад. Імпорт даних відбувається в shp форматі, який підтримується обладнанням. Для отримання точкових і лінійних даних про переміщення трактора з обладнанням додана можливість автоперетворення полігональних об'єктів та виконання експорту точок і маршрутів переміщення в shp формат. Крім того, просторові дані про об'єкти також можуть бути збережені в Kml, GeoJson, Json і Csv форматах.

22-09-2015 3:26:26 PM Intergeo 2015

14-17 вересня 2015 року в Штутгарті відбулася найбільша в Європі міжнародна виставка-конференція в області досягнень геодезії, геоінформатики та землевпорядкування Intergeo 2015, яка охопила понад 16000 учасників з більш ніж 80 країн світу. На виставці провідні фахівці та розробники галузі представили основні напрямки швидко зростаючого ринку геоданих, що впливає на прийняття важливих рішень в області політики, соціальних і господарських питань. Проблеми використання природних ресурсів, моніторингу навколишнього середовища, управління транспортом, а також територіального планування можуть бути вирішені тільки при використанні актуальних геоданих. Діапазон експонатів охопив всі аспекти геодезії, дистанційного зондування, фотограмметрії.Проект GISFile був успішно представлений на виставці спільно з компаніями Мапгеосістем і Бітрек. Мапгеосістем виконує роботи з векторизації, відеозйомку безпілотниками і проби грунту для с/г підприємств. Бітрек є розробником GPS трекерів, датчиків і систем контролю доступу. Спільно був представлений комплексний підхід від зйомки GPS з відео до відображення інформації на сервісі GISFile.Участь у виставці дозволила не тільки ознайомитися з новітніми технологіями, показати свої розробки, а й налагодити контакти з майбутніми партнерами і клієнтами, дізнатися більше про основні тенденції, що відбуваються в геодезії та суміжних галузях. Інтерес учасників виставки до нашого проекту дає стимул до нових розробок та удосконаленню вже існуючих проектів.

01-09-2015 6:24:42 PM Участь GISFile у виставці

Проект GISFile буде представлений 14-17 вересня 2015 на виставці інновацій в області ГІС технологій "Intergeo" в Штутгарті (Німеччина). На виставці ми плануємо показати основні можливості нашого картографічного сервісу і новітні можливості ... по створенню карт врожайності і GPS навігації з відео. Наш сервіс буде корисний для власників агробізнесу та веб рішень. Команда GISFile буде рада бачити всіх на виставці, де ми можемо представити наш проект і відповісти на всі запитання.

20-08-2015 11:24:36 AM Карти врожайності

Спеціально для сільськогосподарських компаній розроблений алгоритм побудови карт врожайності на підставі даних отриманих при зборі врожаю за допомогою системи картування врожайності. Дані про врожайність завантажуються в створений користувачем шар, після чого можна виконати просторовий аналіз по будь-якому обраному показнику онлайн. При відображенні користувачеві надається можливість вибрати колірну схему і міняти максимальне значення для відображення карти з різними видами культур і показників. Сільськогосподарським компаніям надається можливість використовувати сервіс для збору растрової та векторної інформації по різним рокам з відображенням і аналізом безпосередньо на корпоративному сайті. Разом з урожайністю користувачі можуть відображати рельєф місцевості, хімічний склад ґрунтів та інші дані.

14-08-2015 11:52:33 AM GPS трекер українського виробника Бітрек

Додана підтримка GPS трекерів українського виробника Бітрек. Тестування проводилося для приладів BI868TREK і BI910TREK. Прилади призначені для використання в транспортних засобах. Дозволяють підключати зовнішні датчики. Модель BI910TREK дозволяє підключати дві різні телефонні картки для стабільної роботи та економії коштів. Розроблена нова версія GPS сервера, що базується на технології node.js Дана технологія дозволяє більше мільйона відкритих сесій і динамічне відображення переміщення об'єктів в режимі реального часу на карті.

14-07-2015 12:24:42 PM Побудова теплових карт

Реалізована можливість побудови теплових карт для шарів з полями, що містять цілі і дробові значення. Такі карти можна використовувати для побудови карт врожайності, які використовуються в точному землеробстві. У вікні відображення властивостей шару, навпроти полів, додана кнопка для відкриття такої карти. Спеціально для таких карт доданий прискорений алгоритм отримання даних за посиланням у форматі //gisfile.com/імя шару/ім'я поля/json Користувачеві доступна панель для коректування параметрів відображення з динамічним оновленням карти і легенди.

10-07-2015 9:15:01 AM Робота і кар'єра на GISFile

Робота і кар'єра тепер доступна на http://gisfile.com/job/. Всі бажаючі можуть розмістити інформацію про свою роботу, вказати терміни виконання, вид і вартість оплати і вибирати виконавця. Усі опубліковані роботи стосуються ГІС, картографії, геодезії, векторизації і Web розробки. Замовники можуть знайти професіоналів в області ГІС, а виконавці можуть побудувати свою кар'єру пропонуючи себе або свою компанію в якості виконавця робіт. У користувачів доступний список всіх робіт, своїх робіт і пропозицій про виконання робіт. Крім того для авторів просторової інформації тепер доступна можливість для шарів і карт вказати їх вартість придбання і вартість використання на проміжок часу.

06-07-2015 10:47:26 AM Інтегрування zeminfo.com.ua з gisfile.com

Завершена робота з інтегрування сайту http://zeminfo.com.ua продажу земельних ділянок без посередників з сервісом http://gisfile.com На сайті розміщені карти із земельними ділянками, реалізовані індивідуальні побажання пов'язані з функціональними можливостями і дизайном. Редагування об'єктів доступно як на GISFile, так і в панелі адміністрування сайту Zeminfo. Розроблено алгоритми імпорту та експорту KML файлів, відображення на карті з індивідуальними налаштуваннями кожного об'єкту, параметри доступу до значень полів шару, оновлена панель шарів.

27-05-2015 2:38:44 PM Приватний і публічний доступ до GPS

Розроблено можливість включати публічний режим відображення GPS маршрутів і підключати до них інших користувачів. При відображенні відеозйомки разом з GPS маршрутом додано перемотування відео як в плеєрі, так і на карті та графіці. При відображенні карт (проектів) додано використання параметрів прозорість для тайлових шарів і відображення за замовчуванням. У вікні http://gisfile.com/map/ додана можливість формування маршрутів. Початковий і кінцевий пункт можна вибрати за допомогою мишки на карті або знайти за адресою. Присутня можливість зміщення, створення і видалення точок маршруту.

19-05-2015 4:03:18 PM Відображення GPS трекінгу з відеозйомкою

Дійшла черга і до GPS трекінгу ... Тепер можна не тільки підключати GPS трекери по RPRS з'єднанню (TCP), але й імпортувати дані у форматах CSV, GPX і KML. А найцікавіше, це можливість імпорту з відеозйомкою (рекомендуємо OGG формат). Відео відображається спільно з маршрутом переміщення машини або квадрокоптера. Додано кешування відображуваних даних GPS, розширені ліміти відображення даних, а також можливість отримання GPS маршрутів через API функції для використання в зовнішніх Веб сторінках і програмах.

28-04-2015 10:19:51 AM Виділення і зміщення групи об'єктів

Розроблено можливість виділення, зміщення групи об'єктів, а також прив'язка (снапування) до точок і ліній при створенні і редагуванні об'єктів. Для вибору об'єктів необхідно натиснути відповідну кнопку на панелі і виділити область на карті за допомогою мишки. Для зміщення об'єктів натисніть Shift + стрілки. Для скасування вибору об'єктів необхідно клацнути на місці без об'єктів. Повторне натискання на кнопці "Вибір об'єктів" скасовує режим вибору і зміщення об'єктів. За замовчуванням прив'язка до точок і ліній відключена, для включення необхідно натиснути відповідну кнопку на панелі.

24-04-2015 3:35:28 PM Оновлений дизайн списку шарів

Оновлений дизайн списку шарів, що дозволяє відображати шар "Кадастрова карта" поверх інших шарів. Додана можливість отримання інформації про земельні ділянки у вікні карта http://gisfile.com/map/, якщо включений шар "Кадастрова карта". Для отримання інформації необхідно підвести курсор до потрібної ділянки і натиснути ліву кнопку мишки. Інформація містить, список знайдених ділянок, в якому відображається: кадастровий номер, вид власності, цільове призначення та площа.

23-04-2015 3:17:42 PM Кадастрова карта

Кадастрові номери земельних ділянок можна тепер шукати і в картах http://gisfile.com/map/ У списку видів пошуку доданий вид "Кадастрова карта", який дозволяє ввести кадастровий номер у рядок пошуку, і у разі існування такого на національній кадастровій карті, отримати коротку характеристику об'єкта. Після натискання на інформації про знайдену земельну ділянку або клавішу Enter виконується позиціонування на місце розташування ділянки.

27-03-2015 10:08:51 AM Експорт kml файлів

Додана API функція для отримання kml файлів. Формат GET запиту http://gisfile.com/layer/имя шару/kml (для отримання всіх об'єктів шару) або http://gisfile.com/layer/имя шару/kml? Ім'я поля = значення поля (для отримання обраних об'єктів шару). Значення: ім'я шару - найменування шару (латиницею), ім'я поля - найменування поля (латиницею) і значення поля. При необхідності відфільтрувати за кількома значеннями використовуйте формат запиту ?ім'я поля 1=значення поля 1&ім'я поля 2=значення поля 2&ім'я поля 3=значення поля 3 і т.д.

26-03-2015 10:59:59 AM Імпорт kml файлів

Розроблено можливість імпорту об'єктів з kml файлів у вікні редагування шару. Разом з координатами об'єктів імпортуються також значення полів. Якщо в параметрах шару вказати вид об'єктів "Змішаний", тоді буде також виконуватися і імпорт параметрів відображення для об'єктів.

29-01-2015 11:14:27 AM Розроблено JavaScript API

Використання карт у зовнішніх Веб-сторінках стає ще простіше за допомогою розробленого JavaScript API. Опис можливостей є на сторінці JavaScript API Створити карту з міткою або шаром всього в кілька кліків можливо за допомогою Конструктора мапи Розроблений JavaScript API дозволяє відобразити мапу на Вашій Веб-сторінці додавши всього один рядок коду. Конструктор дозволяє швидко створити мітку на карті із заданим видом іконки і довільним текстом, що відображаються при натисканні на іконку, а також отримати JavaScript код мапи без збереження цього коду на сервісі GISFile.

15-01-2015 6:21:37 PM Отримати html код мапи

Доданий редактор інтерфейсу для отримання коду впровадження мапи в зовнішні Веб-сторінки. Отримати html код можна за допомогою кнопку "Отримати код мапи" в параметрах обраної мапи та "Отримати код шару" в параметрах шару. Редактор інтерфейсу дозволяє вказати розміри відображення мапи, зміщення та масштаб відображення, відображення панелі пошуку та інші параметри.

12-01-2015 5:54:58 PM Створено вікно "Мапа"

Створено вікно "Мапа", в якому присутній пошуку за адресою, об'єктах та IP адресі. У вікні доданий інструмент "Лінійка", що дозволяє обчислити відстані, периметр та площу фігури. Додано інструмент визначення свого місце розташування на карті, відкриття параметрів користувача та списку шарів, створених або підключених користувачем.

12-12-2014 10:16:24 AM Статистика переглядів

Додано статистику переглядів для профілів, груп, карт, шарів і сторінок. Статистика відображається у вигляді загальної суми відвідувань Веб-сторінок та у вигляді графіка за останній місяць, який доступний тільки автору. У верхній панелі додана можливість відображення всіх вхідних і вихідних повідомлень.

23-10-2014 5:51:49 PM API геокодування значень

Додана панель рекомендацій для заповнення профілю та використання сервісу, а також панель з останніми повідомленнями від інших користувачів. Розроблено API функції для пошуку об'єктів за значеннями шару та проекту (карти). У вікнах відображення шару та карт додана можливість вибору сервера для Ajax пошуку і позиціонування на карті. У вікні імпорту об'єктів у вибраний шар додано градусник процесу імпорту, а також інформацію про загальну та імпортовану кількість об'єктів.

12-08-2014 1:05:46 PM Реєстр завдань

Розроблено реєстр завдань для користувачів груп. У завданнях вказується короткий і розширений опис завдання, а також його стан. Користувачі групи можуть додавати коментарі до завдань. Після виконання завдання, його стан можуть міняти адміністратор групи та автор завдання.

01-08-2014 2:01:31 PM Оновлено відображення профілю користувача

Оновлено відображення профілю користувача, в якому тепер видно розширену інформацію щодо користувача, списки створених груп, проектів, шарів, сторінок і завантажених файлів (вид профілю залежить від налаштувань користувача). Останнє оновлення сервісу дозволяє користувачеві вказати додаткову інформацію про себе та підприємство, з можливістю публічного відображення даних або тільки друзям. У списку файлів додана можливість вказати права доступу та відображення в профілі користувача. На сторінці пошуку додано відображення сторінок створених користувачами.

21-07-2014 3:02:59 PM Кадастрова карта України

В перелік базових шарів додано відображення земельних ділянок, мапи 1:100000 та ортофотоплану національного земельного кадастру. Сервіс тепер запам'ятовує обраний користувачем базовий шар, та обирає його при наступному відображенні. У вікні імпорту додана можливість обирати систему координат для автоматичного перетворення у WGS 84. Оновлено сторінку допомоги користувачам та перелік посилань.

10-07-2014 1:14:04 PM Містобудівний кадастр

Створення містобудівних кадастрів на базі gisfile.com вже сьогодні стає реальністю. Перевага використання полягає: у швидкості формування ГЕО-інформаційних карт і планів, у можливості редагування інформації через Веб-інтерфейс, ГІС 6, MapDraw 2, а також через API функції. Інтегрування з національними розробками, адаптованими до законодавства України взагалі не має аналогів і дозволяє об'єднати в єдину мережу, як земельні ресурси, так і архітектуру, БТІ, комунальні господарства, енергетиків і газову службу, та інші організації з розподіленими правами доступу. Технологією gisfile.com можна користуватися всім на публічному ресурсі і встановлювати на обласні та міські сервера. Крім картографічної інформації міські структури можуть скористатися інструментами для документообігу і GPS навігації за об'єктами. Завдяки використанню технології gisfile.com місцеві ради та громадські організації можуть спільно приймати оперативні рішення на базі ГЕО-просторових даних.

02-07-2014 11:26:39 AM Описи та презентація

Створено сторінку "Допомога" для користувачів на сайті gisfile.com На сторінці розташований опис реєстрації нових користувачів, презентація можливостей, підключення програми ГІС 6 до сервісу gisfile.com

12-06-2014 2:42:20 PM Підключення тейлових шарів

Створена послуга перетворення закоординованих растрових зображень в набір тейлів. Розроблено можливість створення тейлових шарів і підключення набору зображень до шару. Тейловий шар тепер можна відобразити на сайті gisfile.com, підключити в G IS 6 і MapDraw 2 шарі "Інтернет карта", а також в JavaScript і інших розробках.

24-05-2014 2:37:28 PM GIS 6 та MapDraw 2 підключені до gisfile.com

Виконано адаптацію GIS 6 та MapDraw 2 з сервісом gisfile.com. Розроблено механізм авторизованого доступу до даних, що дає можливість працювати з особистими і дозволеними шарами, автоматично завантажувати і отримувати архіви земельних ділянок та відправляти копії екрану.

22-05-2014 5:37:48 PM Формування тейлів для проектів

Розроблено формування тейлів для проектів, що дозволяє використовувати проекти в якості тейлового шару. Маска для підключення проекту в JavaScript http://www.gisfile.com/tile/project name/{z}/{x}/{y}.png, для підключення в GIS 6 (MapDraw 2) http://www.gisfile.com/tile/рrоject name/%zoom%/%x%/%y%.png Додана підтримка GPS трекерів Українського виробника Elgato.

15-05-2014 3:31:17 PM Оновлено ​​локалізацію

Оновлена ​​локалізація сторінок і правила доступу і редагування шарів сервісу http://www.gisfile.com. Оновлено сторінку відображення Тейл. Додана підтримка GPS трекерів Queclink.

30-04-2014 2:49:58 PM Про сервіс

Відкрита безкоштовна реєстрація на сервісі http://www.gisfile.com Тепер всі бажаючі можуть приєднатися до нового співтовариству ГЕО-інформаційних технологій, створювати групи, проекти і шари. Користувачі можуть імпортувати дані з SHP файлів (тимчасово система координат WGS 84) , включати публічний або приватний доступ до даних, призначати адміністраторів, залишати новини , коментарі та лайки. Надається можливість створення власних сторінок, завантаження зображень і файлів. Додана можливість безкоштовного підключення GPS трекерів GlobalSat, очікується тестування пристроїв BCE, Queclink і Teltonika. Створено ВЕБ-дизайнер відображення шарів у проектах і фільтр даних. Сервіс дозволяє оперативно створити просторові інфо-графіки.

24-04-2014 2:47:09 PM GPS навігація

Розроблено прототип GPS навігації за об'єктами, який буде доступний на ресурсі http://www.gisfile.com. Прийом даних здійснюється по TCP і HTTP протоколах. У даний час підтримується лінійка автомобільних і персональних GPS трекерів GlobalSat. Користувач може підключати кілька GPS трекерів і дозволяти перегляд з іншим користувачам. У вікні відображення GPS навігації присутні зведені параметри по кожному трекеру і швидкісний графік.

26-01-2014 2:35:19 PM GIS Files

ShelS Web Server перенесений на доменне ім'я http://gisfile.com У новій версії сервісу виконана: адаптація з Internet Explorer-ом, підправлена ​​сортування в редакторі (нові зверху списку), підправлено збереження числових значень (якщо не заповнені), у вікні відображення проекту додані кнопки відображення і редагування шару (список шарів), додана можливість фільтрувати відображення об'єктів шару в проекті.

22-01-2014 2:29:22 PM Приклади

Додано авто-позиціонування у вікнах відображення і редагування об'єктів, до списку шарів (вікно проектів), додані користувальницькі шари з можливістю включення і відключення їх видимості. Оновлено сторінку прикладів, в параметрах шару додані поля з інформацією про шарах, малюнок, вид шару і прапор публічності, у вікні редагування об'єктів додано створення і зміна полігональних і лінійних об'єктів.

26-12-2013 2:27:09 PM Україна інфо-графік

Створена можливість відображення на одній карті заданого користувачем списку шарів з параметрами відображення. Параметри відображення можна вказати в тілі GET запиту або засланні в JSON форматі. Створена підтримка проектів, в яких адміністратор може вказати параметри відображення шарів. Користувачеві досить на засланні вказати найменування проекту для відображення карти із заданими адміністратором параметрами. Підключена можливість створення нових шарів адміністратору . Додано короткий опис відображення шарів , підключення шарів у GIS 6 і MapDraw 2 , а також API функцій з JavaScript прикладами.

09-12-2013 2:22:18 PM ШЕЛС Веб-сервер

Створена демонстрація ШЕЛС ВЕБ-серверу, що дозволяє розширити спектр використання ГЕО-інформаційних систем на найрізноманітніші завдання, від статистичної ГЕО-просторової інформації до побудови масштабованих кадастрів. Унікальність решени я полягає в інтеграції з ГІС 6 та MapDraw 2, дозволяє створювати нові шари, змінювати просторову і семантичну інформацію, і транслювати існуючі дані з інших форматів. Причому виконувати це можна як в локальній мережі за допомогою шару "MS SQL геометрія" , так і через Інтернет з'єднання за допомогою ШЕЛС Веб -сервер. Одночасно об'єкти в шарах можуть коригувати безліч користувачів. Семантичну інформацію можна відображати на малюнку і використовувати для штрихування залежно від значень полів. Доступ до інформації виконується за допомогою набору Rest API функцій. Обмін інформацією здійснюється через Http протокол, в Json форматі.