GISFile дбайливо ставиться до даних користувачів, зберігає і захищає Вашу персональну інформацію. Умови надання послуг описуються в правилах використання сайту GISFile (далі по тексту Сервіс). Будь ласка, ознайомтеся з умовами, перш ніж почати користуватися можливостями Сервісу.

Ваші дані

Ви є власником Вашого контенту. Ми можемо скопіювати кеш або змінити спосіб зберігання змісту даних для збільшення продуктивності використання сервісу. Якщо Ви вирішите припинити працювати із Сервісом, ми зробимо все залежне від нас для видалення Вашого вмісту.

Умови надання послуг

Ласкаво просимо в GISFile! Gisfile.com - це картографічний Сервіс, який є власністю і керується за допомогою GISFile. Метою цього Сервісу є надання можливості для створення, обміну та публікації карт. Користуючись Сервісом або послугами, наданими на Сервісі, Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтесь з наступними умовами використання та будь-якими майбутніми змінами та доповненнями до цієї угоди. Якщо в який-небудь час Ви не будете згодні з усіма цими Умовами, будь ласка, негайно припиніть використовувати Сервіс. Ви, від свого імені та від імені Вашої компанії, визнаєте, що ці умови мають для Вас і Вашої компанії законну силу.

Використання

Перед використанням послуг Сервісу, Вам необхідно зареєструватися на GISFile. При використанні послуг, деякі запити до API повинні включити Ваш унікальний ідентифікатор API. Несанкціоноване використання будь-якого іншого ідентифікатора API заборонено. Реєстрація на GISFile означає, що Ви можете користуватися Сайтом та послугами, як для комерційних, так і некомерційних цілей. Комерційне використання Сервісу обмежується загальнодоступними безкоштовними можливостями, програмами і мобільними програмами за винятком можливостей, зазначених у Вашому плані GISFile. Ви повинні дотримуватись правил використання, які розміщені на Сервісі.

В якості умови Вашого використання, Ви гарантуєте, що не будете використовувати послуги Сервісу для будь-яких цілей, які є незаконними або забороненими цими умовами, положеннями або повідомленнями. Ви не можете використовувати Сервіс будь-яким способом, який може завдати шкоди, вивести з ладу або погіршити послуги або заважати іншим використовувати послуги Сервісу. Ви погоджуєтесь дотримуватися всіх місцевих правил, що стосуються поведінки в Інтернеті і прийнятного змісту.

Ви несете повну відповідальність за всі дії, які відбуваються під Вашим обліковим записом або паролем, і Ви погоджуєтесь не використовувати Сервіс для:
- розповсюдження або передачі матеріалів, які для розумної людини, можуть бути образливими, непристойними, наклепницькими, вульгарними або загрозливими;
- порушення основних прав людини або громадянських свобод;
- поширення, зберігання або передачі файлів, графіки, програмного забезпечення, або інших матеріалів, які фактично або потенційно порушують авторські права, торгові марки, патенти, комерційну таємницю, або інші права інтелектуальної власності будь-якої особи або компанії;
- спроб отримання несанкціонованого доступу до інших даних, рахунків або будь-якої іншої інформації;
- поширення, зберігання або передачі вірусів, троянських коней, або будь-якого іншого шкідливого коду або програм;
- участі в будь-якій іншій діяльності, яка, на думку GISFile, вступає в конфлікт з духом або наміром цих Умов.

Ви погоджуєтесь відшкодувати збиток і захищати GISFile і його дочірні компанії, філії, співробітників, агентів, партнерів від будь-яких претензій або вимог, будь-якої третьої сторони у зв'язку з використанням Вами Сервісу, які призвели до порушення будь-яких прав іншої особи.

Сайт дозволяє отримати доступ і переглядати різноманітний контент, в тому числі зображення, файли, шари, карти та іншу відповідну інформацію, надану GISFile і її партнерами. Ви розумієте, і погоджуєтеся з наступним по відношенню до всього вмісту доступному на Сервісі:
- Ви розумієте, що дані карти і вміст, що знаходиться на Сервісі, надаються виключно для інформаційних цілей;
- Ви можете виявити, що фактична інформація може відрізнятися від даних на картах;
- Ви повинні керуватися здоровим глуздом у використанні всього вмісту, представленого на Сервісі або отриманого через Сервіс.

Деякі матеріали надаються за ліцензією від третіх сторін, і є об'єктом авторського права та інших прав на інтелектуальну власність. Ви можете бути притягнуті до відповідальності за будь-яке несанкціоноване копіювання або розкриття цього контенту. Ми не несемо відповідальність за будь-яку розміщену користувачами інформацію на GISFile, у тому числі будь-які думки, рекомендації чи поради. Ні за яких обставин GISFile не несе відповідальність пов'язану з вмістом користувачів, в тому числі, будь-яке порушення інтелектуальної власності, або за будь-які збитки чи шкоду будь-якого роду, понесені в результаті використання будь-якого контенту.

GISFile залишає за собою всі права, не надані Вам явно. Використання Сайту, включаючи програмне забезпечення, послуги, карти та інший вміст, ліцензується тільки для Вас і не може бути передано будь-кому без попередньої письмової згоди GISFile. Будь який авторизований користувач повинен підтвердити згоду на дотримання цих Умов. Ви не можете дозволяти іншій третій стороні змінювати, адаптувати, розкривати технологію, декомпілювати, розбирати чи іншим чином намагатися отримати вихідний код з програмного забезпечення GISFile. Всі логотипи і назви продуктів, пов'язані з Сайтом є власністю GISFile, його партнерів або постачальників.

Ваш зміст

Вашим контентом є будь-яка інформація і дані розміщені на Сервісі. Ви зберігаєте право власності на весь контент, який Ви вносите, але для того, щоб використовувати можливості Сервісу, надаєте GISFile не виняткове, всесвітнє, безоплатне, непередаване право і ліцензію на використання, копіювання, кешування, публікацію, демонстрацію, розповсюдження, зміну, а також зберігання такого контенту.

По завершенню використання Вами Сервісу, GISFile докладає всіх можливих зусиль, щоб швидко видалити з сайту і припинити використання Вашого контенту. Однак, Ви визнаєте і погоджуєтеся, що кешування і посилання, не можуть бути негайно вилучені. Ви гарантуєте, уявляєте, і погоджуєтеся з тим, що Ви маєте право надавати GISFile права, викладені вище. Все інше, що відображається на сервісі, в тому числі тексти, графіки, карти, логотипи, інструменти, фотографії, зображення, ілюстрації, програмне забезпечення або вихідний код, аудіо та відео, а також анімаційні матеріали є власністю GISFile або третіх осіб і захищені міжнародними законами про авторські права.

Про ці умови

Ми залишаємо за собою право змінювати, додавати або видаляти частини або іншим чином змінювати ці Умови в будь-який час без попереднього повідомлення, розмістивши змінені Умови на Сервісі. Всі зміни вступають в силу негайно після публікації. Після внесення змін Умов, ми повідомляємо про це користувачів. Будь ласка, перевіряйте ці Умови на предмет змін. Ваше подальше використання Послуг, після публікації змін означає Вашу згоду з такими змінами.

Витрати і оплата

Деякі з послуг вимагають оплати. Ви погоджуєтеся з тим, що GISFile інформуватиме Вас про необхідність передоплати відповідно до Вашого тарифного плану. Передоплата оплачується в повному обсязі до тих пір, поки Ви не скасуєте підписку на послуги Сервісу. Якщо Ваш аккаунт перевищить параметри, дозволені Вашим планом, може стягуватися додаткова плата в кінці Вашого розрахункового періоду.

Ми не несемо відповідальності за будь-які додаткові банківські збори, відсотки, фінансові витрати, або інші збори, виставлені GISFile. Обмін валюти при розрахунку ґрунтується на угодах між Вами і постачальником Вашої кредитної карти. Всі додаткові витрати поверненню не підлягають, якщо не передбачено чинним законодавством.

Ми залишаємо за собою право змінювати наші тарифні плани, але будемо заздалегідь повідомляти Вас про ці зміни.

Анулювання аккаунта або призупинення

GISFile може скасувати або призупинити Ваш аккаунт з будь-якої причини. Відповідне повідомлення буде відправлене Вам на електронну пошту вказану при реєстрації. Протягом тридцяти днів Ви можете відновити Ваш аккаунт усунувши причину зазначену в повідомленні. При відмові або призупиненні, Ваше право користуватися Послугами негайно зупиниться. Ви не зможете мати доступ до даних, які Ви зберегли на Сайті, після того як ми скасували або призупинили Ваш аккаунт. Ви несете відповідальність за резервне копіювання даних, які Ви використовуєте на Сервісі. Якщо ми скасуємо Ваш аккаунт після сплати в повному обсязі без причини, ми повернемо Вам на пропорційній основі суму Вашого платежу, відповідну частині ненаданих Вам послуг, після скасування аккаунта.

Відмова від відповідальності

- Ви згодні з тим, що використовуєте Сервіс на свій страх і ризик. Сервіс, його програмне забезпечення, послуги, карти та інші матеріали, включаючи програмне забезпечення сторонніх виробників, вміст, доступні через Сервіс, надаються без будь-яких гарантій;
- GISFile відмовляється від усіх гарантій, встановлених законом, явних або неявних. Ніякі рекомендації або інформація в усній або письмовій формі, отримані Вами від GISFile або через Сервіс, не містять жодних гарантій;
- GISFile не гарантує, що Сервіс, включаючи програмне забезпечення, послуги, карти, або контент, пропоновані на сервісі або через Сервіс, без помилок, вірусів або інших шкідливих компонентів;
- GISFile не гарантує і не робить жодних гарантій щодо використання або результатів використання Сервісу або будь-яких Веб-вузлів третіх осіб, з погляду правильності, точності, надійності чи іншого;
- Ви розумієте і згодні з тим, що використання, доступ, завантаження, або отримання програмного забезпечення, послуг, карт, або контенту, через Сервіс або будь-який Веб-вузол третіх осіб, використовуєте на свій страх і ризик і що Ви будете нести повну відповідальність за будь-які пошкодження Вашого майна або втрату даних в результаті завантаження або використання такого;
- Деякі юрисдикції не дозволяють обмеження на можливі гарантії або виключення, або обмеження деяких збитків. Якщо Ви проживаєте в такій юрисдикції, Ви не можете використовувати послуги Сервісу.

Обмеження відповідальності та відшкодування збитків

- Ні за яких обставин і ні за якої правової юрисдикції, GISFile або його філії, підрядники, співробітники, агенти, партнери або незалежні постачальники, не несуть відповідальності за будь-які непрямі, випадкові збитки або збитки (включаючи, втрату прибутку, даних або використання), що виникають у зв'язку з цими Умовами через використання або неможливості використання Сервісу, включаючи програмне забезпечення, послуги, карти, зміст, або Веб-вузлів третіх осіб.

- Ні в якому разі спільна відповідальність GISFile або її дочірніх компаній, підрядників, співробітників, агентів, партнерів або постачальників перед Вами за будь-який збиток, збитки, і причини, що виникають із або пов'язані з цими Умовами, або Ваше використання Сервісу (будь то контракт, правопорушення (включаючи недбалість), гарантії, або інше) не може перевищувати $ 1 USD (один американський долар).

Порушення авторських прав

Якщо Ви є власником авторських прав або його агентом, і вважаєте, що будь-які Відомості про користувача або інший контент GISFile порушують Ваші авторські права, Ви можете подати повідомлення в письмовій формі:
1. Фізичний або електронний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника ексклюзивних прав, які, на Вашу думку, порушені;
2. Ідентифікація захищеної авторським правом роботи, що була порушена, або список таких робіт;
3. Ідентифікація матеріалу, який, як стверджується, порушує права чи може бути предметом порушення, і який повинен бути видалений або доступ до якого має бути припинений, а також інформацію, достатню для того, щоб GISFile ідентифікував цей матеріал;
4. Контактну інформацію, достатню, щоб GISFile міг зв'язатися зі стороною: контактна особа, адреса, номер телефону та адреса електронної пошти;
5. Твердження, що сторона, яка подала скаргу має сумлінне припущення, що використання матеріалу відповідно до претензій, не дозволено власником авторського права, його агентом або законом;
6. Заява, що інформація в повідомленні є точною, і під страхом покарання за неправдиві свідчення сторона, яка подала скаргу, уповноважена діяти від імені власника ексклюзивних прав, які могли бути порушені.

Повідомлення про випадки порушення необхідно направляти на info@gisfile.com