GISFile - це картографічний сервіс, який надає користувачам можливість швидко створювати власні карти, наповнювати та обмінюватися шарами. Сервіс надає можливість імпорту даних, створення та оновлення об'єктів карти онлайн.

безкоштовне створення та публікація інтерактивних карт

підтримка векторних і растрових шарів

REST API та Java Script API

відкритий вихідний код

Відкритий вихідний код

GISFile - це проект з відкритим вихідним кодом з безкоштовним використанням під ліцензією BSD. Це дозволяє швидко розробляти необхідні ГІС рішення.

Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати просторові завдання й інтегрувати карти в веб-сторінки та додатки. Якщо у Вас є якісь ідеї, але Ви не знаєте як їх реалізувати, ми допоможемо Вам вирішити цю задачу.

інтеграція карт у веб-сторінки та додатки

розширення можливостей сайту

створення тематичних карт

рішення просторових задач

Картографічні послуги

Ми працюємо у сфері картографії з 2002 року. Нами розроблено більше 30 програмних продуктів і сервісів у сфері геоінформаційних технологій та бізнес рішень. У даний час тисячі клієнтів використовують наші програмні продукти кожен день.

Ми оцифровуємо супутникові знімки й актуалізуємо карти для будь-яких територій. Створюємо й оновлюємо цифрові векторні і тематичні карти. Створюємо онлайн карти на базі векторних даних.

створюємо векторні дані для ваших карт

імпортуємо й аналізуємо різного роду дані

оцифровуємо й оновлюємо карти

створюємо інтерактивні карти

Економте гроші

У наш час багато компаній і стартапів інтегрують карти в свої веб-сайти і додатки. Ми допомагаємо нашим клієнтам зробити це швидко і якісно, зберігаючи час і гроші. Якщо Ви шукаєте швидке і не дороге рішення, ми з радістю Вам допоможемо.

Команда GISFile розробляє ГІС сервери для корпоративних клієнтів. Геоінформаційний сервер для зберігання й обробки просторових даних допоможе автоматизувати виробничі процеси й обмін даними з обладнанням.

розробка ГІС серверів для різних галузей

GPS сервер розроблений на технології Node.js

відтворення відео синхронно з GPS треком

картографічні рішення для точного землеробства


Якщо у Вас виникли питання, пишіть і ми з радістю відповімо на них.

Ваше Ім'я (обов'язково)

Ваш e-Mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення (обов'язково)