GISFile - це соціальний картографічний сервіс, який надає користувачам можливість оперативно створювати власні карти, спільно наповнювати і обмінюватися з іншими користувачами шарами ГЕО-просторової інформації. Сервіс надає можливість імпортувати дані, а також створити і коректувати об'єкти за допомогою Веб-редактора.

Відкритий картографічний сервісБезкоштовне використання

GISFile - є безкоштовним картографічним сервісом для комерційного та некомерційного використання, але комерційне безкоштовне використання сервісу обмежується тарифними планами. Компанія GISFile надає всім користувачам відкритий JavaScript код для вільного використання під ліцензією BSD на GitHub.

Відкритий Java Script код
http://gisfile.com/open.htm

Доступ до просторових даних

GISFile має API функції для відображення JSON об'єктів, отримання інформації про вибрані об'єкти, пошуку об'єктів. API URL дозволяє використовувати тайли растрових шарів і автоматично генерувати тайли векторних шарів для відображення їх на карті в Веб-сторінці або програмі. Веб-дизайнер дає можливість швидко отримати код для використання карт у Веб-рішеннях.

Для того, щоб прискорити процес відображення об'єктів і спростити його використання в зовнішніх програмах розроблений JSONP алгоритм. Скрипт http://gisfile.com/js/leaflet.gisfile.js дозволяє виконати фонове завантаження та відображення всіх об'єктів, завантаження та відображення в зазначених масштабах, завантаження об'єктів тільки видимої області на карті для заданої групи об'єктів (ідентифікаторів). JavaScript також дозволяє підключити власну логіку для стилів відображення об'єктів, вікон та позначень.

Карти для ВЕБ-рішень 
http://gisfile.com/webmap.htm

Опис JavaScript API  
http://gisfile.com/api/1.0/doc/

Візуальна перевірка накладення обмінних файлів

У вікні Карта розроблена можливість завантаження і відображення обмінних файлів кадастрової інформації XML, IN4 та файлів у форматі GPX, KMZ, KML і CSV. Для візуальної перевірки накладення обмінних файлів кадастрової інформації XML або IN4 достатньо натиснути кнопку "Load local files". Імпорт даних з обмінних файлів доступний також в редакторі шарів.

Для обмінних файлів відображаються квартали, земельні ділянки, угіддя та напрямки сусідніх ділянок. При натисканні на полігон відображаються інформація та дескриптори, котрі описують блок інформації. Вдосконалена проекція, дозволяє більш точно відображати ділянки на кадастровій карті і проводити візуальну перевірку накладення.

Публічна мапа
http://gisfile.com/map/

Відео - завантаження обмінних файлів
http://gisfile.com/video/admin/validxml.webm

Перевірка обмінних файлів Xml та In4Рельєф місцевості

Рельєф місцевості

Створений шар з рельєфом місцевості січенням 5 метрів, а також розроблена можливість отримання значення висоти для будь-якої точки по координатам на основі SRTM даних.  Відображення рельєфу доступно для зовнішніх додатків за допомогою URL маски http://gisfile.com/layer/relief/{z}/{x}/{y}.png, отримання значення висоти в JSON форматі доступно за допомогою GET запиту http://gisfile.com/layer/relief/alt?lon=Longitude &lat=Latitude, де Longitude - довгота і Latitude - широта в системі координат WGS84

Агровиробникам

Розроблено інтеграцію сервісу з обладнанням Raven і Trimbl призначеного для точного землеробства, а саме точного внесення добрив і хімікатів, посадки та моніторингу врожайності. Можлива передача даних з приладу на сервіс для подальшого аналізу і навпаки - відправка даних із сервісу на прилад. Імпорт даних відбувається в shp форматі, який підтримується обладнанням. Для отримання точкових і лінійних даних про переміщення трактора з обладнанням додана можливість автоперетворення полігональних об'єктів та виконання експорту точок і маршрутів переміщення в shp формат. Крім того, просторові дані про об'єкти також можуть бути збережені в Kml, Shp, GeoJson, Json і Csv форматах.

Сервіс має можливість побудови карт земельних проб агрохімічного обстеження. Алгоритм виконує аналіз значень для обраних показників земельних проб K2O, Mg, P2O5, pH. В результаті аналізу створюються графіки, тайли та JSON файл з характеристиками обстеження, які показані на графіку. Доступ до отриманих даних може виконуватися із зовнішніх Веб-рішень для відображення на карті та друку звітів.

Точне землеробство
http://gisfile.com/agriculture.htm

Агрохімічне обстеженняКарти врожайності

Команда GISFile

Ми допомагаємо вирішувати просторові завдання. Інтегруємо карти у Веб-сторінки і програми, виконуємо розробку ГІС серверів для корпоративних клієнтів і створюємо унікальні картографічні рішення.

Спробуйте безкоштовно
http://gisfile.com/layers.htm