Майте на увазі! Для створення шарів, Ви повинні бути зареєстровані на сайті http://gisfile.com. (як це зробити, читайте в блозі «Реєстрація на сайті») і зайти під своїм логіном і паролем.

Щоб створити новий шар, у верхньому меню виберіть «Сервіс» і «Шари».

Відкрити малюнок

У списку шарів натисніть кнопку «Створити».

Відкрити малюнок

З'явиться вікно параметрів нового шару «Параметри шару». У полі «Найменування» введіть назву Вашого майбутнього шару. Використовуйте для цього тільки латинські символи, цифри і підкреслення!

Відкрити малюнок

У полі «Вид об'єктів» Ви можете вибрати той тип векторного шару, який збираєтеся використовувати. Вид «Точки» означає, що шар буде мати тільки точкові об'єкти. Вид «Лінії» - тільки лінійні об'єкти. Вид «Полігони» - тільки полігональні об'єкти. А ось тип «Змішаний» може мати будь-які об'єкти.

Відкрити малюнок

У полі «Заголовок» вкажіть повну назву шару. Тут можна вказувати кирилицею, щоб було зрозуміло.

У полі «Ключові слова» вкажіть через кому слова, за якими можна буде знайти цей шар в пошуку.

У полі «Опис» напишіть характеристику своєму шару, опишіть його, щоб було зрозуміло що це за шар, яку місцевість він відображає, які об'єкти має, масштаб і т.д.

Відкрити малюнок

У полі «Параметри» можна прописати команди, які будуть задавати параметри відображення шару або роботи з ним. Більш детально читайте про це в блозі для розробників http://gisfile.com/develop.htm.

Майте на увазі! Щоб можна було використовувати параметри відображення шару, у Вас повинен бути створений проект.

На даний момент поле «Параметри» заповнювати не потрібно, тому що всі дії можна виконати в параметрах проекту.

Якщо поставити галочку «Публічний перегляд», то цим шаром зможуть скористатися всі бажаючі, у тому числі і не зареєстровані користувачі. Якщо галочка не буде там стояти, то шар зможуть бачити тільки ті користувачі, яким Ви дозволите підключитися.

Якщо поставити галочку «Публічне редагування», то змінювати або додавати об'єкти в цей шар зможуть усі бажаючі. Якщо галочка не буде там стояти, то змінювати шар зможуть тільки ті користувачі, яким Ви дозволите редагування.

Після внесення всіх необхідних даних, натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти зміни та закрити це вікно.

Відкрити малюнок

Тепер, в списку Ваших шарів з'явиться новий векторний шар, в який Ви можете імпортувати shp-файли, малювати або працювати з ним в програмі GIS 6.

olha_tkach · Oct 10, 2020 10:00:23 PM ·

Marijaaa · Sep 19, 2019 10:51:15 PM ·

Dostavu4uy · Mar 19, 2019 12:23:59 PM ·